Quote (MrBommel @ Sat, Dec 15 2007, 01:03pm)
Bine bajeti dece nu mi a dat cineva o PM sa inchid triaba asta ? Moderatori nu pot sa inchid threaduri pe aica ca nu sunt Led by.
Si dece postati reported etc daca luati numai und +1 ?
Daca mai vedeti asa ceva atunca dati mie o PM si triaba este resolvat.
data viitoare iti dau pm. mi-a fost doar cam lene si era chiar placut sa fac spam.