Quote (the_rest @ Fri, Nov 30 2007, 07:59am)
eu nu am sef.
eu sunt sefu meu, si al nimanui altuia.
dar dau resturi ca mita.
ultimele stiri: lui dumnezo i s-a sculat pula de doua ori in ultimele 12 de ore.
edit: tocmai am facut cea mai tampita ompleta din viatza mea.
edit2: si o mananc singur, ca-s sugaci.
sunt curios .. cu privire la "ultima stire"
k la faza cu omleta ma asteptam

...a da..sa nu uit ...nu poti fii seful tau..dak ai fii seful tau ar insemna k esti totodata si sclav/angajat sau cum mai vrei sa zici