Quote (RO_Byron @ Sat, 24 Nov 2007, 11:58)
poate asa ne cunostem mai bine si nu e mare lucru,un spritz si o friptura si nici nu mai facem bataturi la degete.putem sa luam si fetele cu noi sa mai auda si ele ceva in afara de diablo.cand se poate...inainte sau dupa sarbatori!!!
cand doresti eu sunt able and willing, im mare parte a saptamanii.
il iei si pe bil cu tine care la randul lui il ia si pe domnu bunescu.
mai vedem cine serveste, poate un adi sau un tibi si cine mai e amator din bucuresti.
domnul flo poate 8)
postati aci si vedem