d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Serj_tankian --> Ms Mane De Banner :) Tog > Ii Foarte Gossu :)
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,364
Joined: Sep 25 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 23 2007 08:56pm
ms si tie razvane smile.gif
imi place sigla noastra de la Guil smile.gif

Ma inregistrez mai tarziu pe site wink.gif

Sa va TRAIASCA copii smile.gif
Member
Posts: 3,364
Joined: Sep 25 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 23 2007 09:29pm
Quote (ProAccA @ Sat, Nov 24 2007, 02:56am)
ms si tie razvane smile.gif
imi place sigla noastra de la Guil smile.gif

Ma inregistrez mai tarziu pe site wink.gif

Sa va TRAIASCA copii smile.gif




DAr nu inteleg cum draq fac sa imi pot activa contul pe tog forum sad.gif(

mia venit mail,dar nu stiu ce sa fac tongue.gif

is bot smile.gif)
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Nov 24 2007 01:58am
copiezi linkul care ti-a venit in linia de adresa din browser - si dai go
o sa iti zica ceva de genu ca ai activat contul
si atunci te poti loga cu contul pe care l-ai facut ProAccA si parola stiuta de tine
P.S.: pot sa iti dau un resize la signature - dar era bine daca aveai si animatia

Serj
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 24 2007 04:46am
cu placere smile.gif
esti liber sa donezi daca iti place asa de mult ^^

This post was edited by MrDjBthu on Nov 24 2007 04:46am
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 24 2007 06:31am
tie k tie..dar mie c banner mi-a facut
si update f f prompt..
mii d trilioane d multumiri Adi
dak e ceva d intalnirea ai.. dau o lada d bere wink.gif

bier.gif
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Nov 24 2007 01:09pm
pot intra si eu la voi in clan ? icon_pointr.gif ^^ for free ofc tongue.gif ms mult xD
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Nov 24 2007 02:39pm
Quote (b1dani @ Sat, 24 Nov 2007, 22:09)
pot intra si eu la voi in clan ? icon_pointr.gif ^^ for free ofc tongue.gif ms mult xD


nimic nu e "free" pe lumea asta
mai intai da un request si o sa vezi daca poti intra
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 24 2007 03:49pm
Quote (Serj_Tankian @ Sat, 24 Nov 2007, 22:39)
nimic nu e "free" pe lumea asta
mai intai da un request si o sa vezi daca poti intra


eu i-as recomanda sa citeasca charterul inainte
Member
Posts: 3,364
Joined: Sep 25 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 24 2007 05:05pm
smile.gif am sa incerc imediat faza aia cu activarea contului smile.gif

ii bunicel bannerul asa cum se vede acuma smile.gif
mie unu imi place la nebunie smile.gif

b1-dani ce faci frate ? tongue.gif


Mai incolo vor veni si donatii tongue.gif

vreau sa fac cat mai mult tongue.gif
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Nov 25 2007 03:01am


poti incerca da nu cred ca prea curand
Go Back To Romanian Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll