Quote (maceac @ Mon, Nov 12 2007, 07:53pm)
ce bine ca am hr's cumparate :| phuu bine ca nu mi-au inchis fg-ul
cat desprea arx ... data viitoare numai avea incredere
nici nu e contu meu ... l-am gasit pe un site cu parola de unu ca se lasa plm asa ca . te-ai ars tziai da 13 fg inapoi da numai am
si de flory 5 fg nu mori ms ... mi-au ajutat la topicuri cu bold

cya
ps ce fomeie =))
mda..o fost tare la faza cu "cat despre arx"
chiar conteaza k am pierdut 13 fg? remember..nu ii aveam ...c sa iti zic..mare paguba
pacat k ti-ai dat in petec in halul asta..frumos c sa zic