Quote (MrDjBthu @ Fri, Nov 9 2007, 10:41pm)
bine ai revenit

nu numai ca avem subforum dar avem si forumul tradus in romana, sau pe cale a fi tradus.
du-te la settings si alege Romanian ^^
o sa ramai activ de-acu incolo ? ca sa-ti dau un rank mai calumea in guild

wellcome back
si ofc k Razvan nu putea rata ocazia sa se dea mare cu guilda