d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Baal Bot > Ce Parare Aveti?
12Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,422
Joined: Oct 9 2005
Gold: 6,948.85
Nov 6 2007 08:23am
Am vazut in ultimul timp foarte multe jocuri conduse da boti...unii chiar lvl 97+ de curiozitate ce parere aveti....eu personal ma chinui sa fac lvl manual dar e foarte greu cind esti in competitie cu un soft...cred ca ma apuc de vinatoare...
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 6 2007 08:38am
vanatoare adica sa dai pk la botii aia ^^
Member
Posts: 28,592
Joined: Nov 3 2005
Gold: 17,707.00
Nov 6 2007 02:34pm
Quote (MrDjBthu @ Tue, 6 Nov 2007, 16:38)
vanatoare adica sa dai pk la botii aia ^^


sa dai pk la pala 97 hammy e cam greu>>cum spunea cineva>>

trebuie sa fii bazat >> lol

ca pe ei pun tot ce e mai bun>.dupeaza copiii tot, tot, tot.

doar mada mai putea cu druidul sa le dea peste nas in 10 sec...lol>>da unde e verzisorulll??

oricum nu trebuie sa te plangi...de facut 99 se face>>serios>.un amuc are pala 99 de cateva saptamani

si fara mh / bot / nimic>>op si gata>>e multa munca si pe mine, sincer, nu ma amuza...8)

dar e frumos la 99 pe ladder tongue.gif
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Nov 6 2007 05:03pm
asteptam feed-back sa vedem cum e biggrin.gif
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Nov 6 2007 11:34pm
Quote (bilstan @ Tue, 6 Nov 2007, 14:23)
Am vazut in ultimul timp foarte multe jocuri conduse da boti...unii chiar lvl 97+ de curiozitate ce parere aveti....eu personal ma chinui sa fac lvl manual dar e foarte greu cind esti in competitie cu un soft...cred ca ma apuc de vinatoare...


poate te ei de botul meu :-S
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 7 2007 05:01am
Quote (napsterz0r @ Wed, 7 Nov 2007, 07:34)
poate te ei de botul meu :-S


h3h3h3h3h3h3 ^^
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 7 2007 07:00am
c botzi mah?
mai era....unu p bnet..Adi..u stii d cine zic...avusese ladderu trecut 99 ama... si ma ia p mine cu nush c "pick"
plm..d c nu pot sa joace corect?

cat despre lvl 9x ..io ma multumesc sa ajung un 93 ...95 e ideal..dar..pierdere d timp..cat cresc 1 lvl 94-95 fac alte 2 chars d 92 tongue.gif
Member
Posts: 8,422
Joined: Oct 9 2005
Gold: 6,948.85
Nov 7 2007 12:16pm
Quote (Arx_X @ Wed, Nov 7 2007, 01:00pm)
c botzi mah?
mai era....unu p bnet..Adi..u stii d cine zic...avusese ladderu trecut 99 ama... si ma ia p mine cu nush c "pick"
plm..d c nu pot sa joace corect?

cat despre lvl 9x ..io ma multumesc sa ajung un 93 ...95 e ideal..dar..pierdere d timp..cat cresc 1 lvl 94-95 fac alte 2 chars d 92  tongue.gif


e un punct de vedere...
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Nov 7 2007 01:11pm
Quote (napsterz0r @ Wed, 7 Nov 2007, 06:34)
poate te ei de botul meu :-S


CE suferi .....

:S
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Nov 7 2007 07:28pm
Quote (Arx_X @ Wed, 7 Nov 2007, 13:00)
c botzi mah?
mai era....unu p bnet..Adi..u stii d cine zic...avusese ladderu trecut 99 ama... si ma ia p mine cu nush c "pick"
plm..d c nu pot sa joace corect?

cat despre lvl 9x ..io ma multumesc sa ajung un 93 ...95 e ideal..dar..pierdere d timp..cat cresc 1 lvl 94-95 fac alte 2 chars d 92 tongue.gif


sau mai bine.. poti sa le dai delete la toate.. e mai usor sa le cresti pana la lvl 1 wink.gif
Go Back To Romanian Topic List
12Next
Closed New Topic New Poll