Quote (bilstan @ Wed, Oct 31 2007, 01:04pm)
pe cd -ul care il insoteste ai un soft specializat pt modificarea fisierelor video....in mare trebuie sa recodezi filmul la rezolutia si f/s suportate de playerul tau....in felul asta o sa le vezi binisor si mai ales fisierele se micsoreaza cca 50m/serial(30 min)...daca nu ai soft incearca sa recodezi cu alt soft specializat...vezi forum:softpedia etc...
daca nu te descurci da-mi un pm deseara pe la 10 si iti trimit soft+sfaturi..
ok ..ms..
am folosit ceva soft pt videos si le-am facut la 220x176..spre surprinderea mea..asta n-a insemnat rezolvarea problemei initiale..adik
spatiul ocupat p display ramane aproximativ accelasi..si stiu k se poate folosi tot..deoarece exista ceva smv care face treaba asta (ofc era p player

)
dak mai aveti ceva ideei...si ms d info Bil