☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Korean
> Cześć
1
2
3
22
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 2136
Replies: 211
Track Topic
Dr4nz
Member
Posts: 26,070
Joined: Jul 13 2008
Gold
:
34,295.18
Trader:
Trusted
#1
Mar 22 2009 11:45am
Cześć xD
pr04v3
Member
Posts: 3,176
Joined: Feb 27 2009
Gold
:
5.80
Warn: 10%
#2
Mar 22 2009 11:45am
czę
pr04v3
Member
Posts: 3,176
Joined: Feb 27 2009
Gold
:
5.80
Warn: 10%
#3
Mar 22 2009 11:56am
zjadlem dzis platki te z krulikiem
e: na opakowaniu ofc
This post was edited by pr04v3 on Mar 22 2009 11:57am
Dr4nz
Member
Posts: 26,070
Joined: Jul 13 2008
Gold
:
34,295.18
Trader:
Trusted
#4
Mar 22 2009 11:58am
Quote (pr04v3 @ Sun, 22 Mar 2009, 18:56)
zjadlem dzis platki te z krulikiem
to nesquik chyba są : <
czy zajebałes jakiegos królika i wrzuciłes go razem do talerza z płatkami kosmetycznymi???
pr04v3
Member
Posts: 3,176
Joined: Feb 27 2009
Gold
:
5.80
Warn: 10%
#5
Mar 22 2009 11:59am
Quote (Dr4nz @ Sun, 22 Mar 2009, 18:58)
to nesquik chyba są : <
czy zajebałes jakiegos królika i wrzuciłes go razem do talerza z płatkami kosmetycznymi???
nesquik sie oryginalne nazywaja ja mialem tescowe
bobik88
Member
Posts: 1,666
Joined: Jan 7 2006
Gold
:
505.01
#6
Mar 22 2009 12:00pm
Najlepsze płatki są te co rozdają w karitasie
pr04v3
Member
Posts: 3,176
Joined: Feb 27 2009
Gold
:
5.80
Warn: 10%
#7
Mar 22 2009 12:00pm
ofc
Dr4nz
Member
Posts: 26,070
Joined: Jul 13 2008
Gold
:
34,295.18
Trader:
Trusted
#8
Mar 22 2009 12:00pm
Quote (pr04v3 @ Sun, 22 Mar 2009, 18:59)
nesquik sie oryginalne nazywaja ja mialem tescowe
a ja z lidla płatki czekoladowe i miodowe zjadłem na jednym opakowaniu był słon a na drugim pszczoła
zrobiłem sobie mixa!! : <
Dr4nz
Member
Posts: 26,070
Joined: Jul 13 2008
Gold
:
34,295.18
Trader:
Trusted
#9
Mar 22 2009 12:01pm
Quote (bobik88 @ Sun, 22 Mar 2009, 19:00)
Najlepsze płatki są te co rozdają w karitasie
a jakie to ?? bo ja sie nie znam na takich płatkach ?? ?
pr04v3
Member
Posts: 3,176
Joined: Feb 27 2009
Gold
:
5.80
Warn: 10%
#10
Mar 22 2009 12:01pm
o kruwa to musialy byc wyjebane.... sam jestem w domu boje sie
Go Back To
Korean
Topic List
1
2
3
22
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact