d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Korean > Yo^^ > Asia1 Sc Lad
12Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 190
Joined: Oct 10 2007
Gold: 0.00
Nov 16 2007 12:22pm
trade room icon_pointr.gif mal///mal
everyday wait your coming^^
ist mal pul pam
2ist+2mal=5gul
4pul=1gul
or pm me
Member
Posts: 66
Joined: Nov 15 2007
Gold: 0.00
Nov 16 2007 06:01pm
why post here
Member
Posts: 2,101
Joined: Mar 31 2003
Gold: 2,646.00
Nov 17 2007 12:03am
Potrawka z kurczaka

Składniki:
- jeden kurczak
- jeden pęczek włoszczyzny
- liść laurowy
- ziele angielskie
- pieprz w ziarenkach
- jedna cytryna
- jedna łyżka mąki
- jedno żółtko
- natka pietruszki
- sól i biały pieprz

Sposób przyrządzania:

Kurczaka dokładnie myjemy, wkładamy do garnka izagotowujemy. Chwilę gotujemy, odlewamy wodę i płuczemy kurczaka. Ponownie wkładamy kurczaka do garnka i gotujemy razem z włoszczyzną w osolonej wodzie z dodatkiem ziela, liścia laurowego i pieprzu. Kiedy mięso zmięknie, odcedzamy. Kurczaka obieramy z kości, a mięso przykrywamy, aby nie wyschło. Rosół należy odparować, odtłuścić i wystudzić. Roztapiamy masło na patelni, dodajemy mąki i rozprowadzamy z zimnym rosołem, wkładamy dwa plasterki cytryny ze skórką. Z reszty cytryny wyciskamy sok, dodajemy biały pieprz, sól i śmietanę. Do tak przygotowanego sosu wkładamy mięso i chwilę gotujemy. Kurczaka podajemy z ryżem, posypując wcześniej natką pietruszki.
Member
Posts: 9,885
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1,511.98
Nov 20 2007 02:03am
^^ pff
ohmy.gif
Member
Posts: 801
Joined: Dec 5 2007
Gold: 2.00
Warn: 70%
Dec 5 2007 10:46am
LOL
Member
Posts: 18,408
Joined: Sep 17 2006
Gold: 1,205.00
Dec 9 2007 10:58am
hai! biggrin.gif
Member
Posts: 1,398
Joined: Nov 16 2006
Gold: 0.00
Dec 15 2007 03:21am
Quote (GSS @ Mon, Dec 10 2007, 02:58am)
hai! biggrin.gif


hai2u biggrin.gif
Member
Posts: 298
Joined: Nov 6 2007
Gold: 60.00
Warn: 20%
Dec 23 2007 07:25am
Quote (Laghaim @ Sat, Nov 17 2007, 12:01am)
why post here


ye isnt this trade site
Member
Posts: 22,239
Joined: Jun 9 2007
Gold: 1,284.48
Dec 25 2007 04:33am
Quote (Laghaim @ Sat, Nov 17 2007, 12:01am)
why post here

mas uno wink.gif
Member
Posts: 12,320
Joined: Oct 20 2006
Gold: 30.00
Dec 27 2007 09:00am
Quote (xflapx @ Sat, Nov 17 2007, 06:03am)
Potrawka z kurczaka

Składniki:
- jeden kurczak
- jeden pęczek włoszczyzny
- liść laurowy
- ziele angielskie
- pieprz w ziarenkach
- jedna cytryna
- jedna łyżka mąki
- jedno żółtko
- natka pietruszki
- sól i biały pieprz

Sposób przyrządzania:

Kurczaka dokładnie myjemy, wkładamy do garnka izagotowujemy. Chwilę gotujemy, odlewamy wodę i płuczemy kurczaka. Ponownie wkładamy kurczaka do garnka i gotujemy razem z włoszczyzną w osolonej wodzie z dodatkiem ziela, liścia laurowego i pieprzu. Kiedy mięso zmięknie, odcedzamy. Kurczaka obieramy z kości, a mięso przykrywamy, aby nie wyschło. Rosół należy odparować, odtłuścić i wystudzić. Roztapiamy masło na patelni, dodajemy mąki i rozprowadzamy z zimnym rosołem, wkładamy dwa plasterki cytryny ze skórką. Z reszty cytryny wyciskamy sok, dodajemy biały pieprz, sól i śmietanę. Do tak przygotowanego sosu wkładamy mięso i chwilę gotujemy. Kurczaka podajemy z ryżem, posypując wcześniej natką pietruszki.


that doesnt make much sense
Go Back To Korean Topic List
12Next
Closed New Topic New Poll