Quote (pr04v3 @ Sun, 22 Mar 2009, 20:24)
kto jest kto na ustawkach zobatrzymy!!!
imo chujowa wchuj nie podoba mi sie.~~
ja lubie hh tylko by Pfk lub k44
a tak to tylko i wyłacznie słucham
Techno, Trance i jego podrodzaji : >
np to
http://www.youtube.com/watch?v=lWkr0VUnJgMThis post was edited by Dr4nz on Mar 22 2009 01:26pm