d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Korean > Cześć
Prev167891022Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 26,070
Joined: Jul 13 2008
Gold: 34,295.18
Trader: Trusted
Mar 22 2009 01:11pm
Quote (PvM1994 @ Sun, 22 Mar 2009, 20:10)
Latwo.

Btw.
Własnie sciagnal mi sie Call of Duty : World at War.

True story.


nie grałem jesio w tego Cod'a i nie mam zamiaru
chyba ze brejdak kupi xD

skoro już sciągnołes do chodz na d2 po ownimy

Quote (pr04v3 @ Sun, 22 Mar 2009, 20:11)
im wyzej wejdziesz tym szybciej bedziesz spadac


true

Quote (PvM1994 @ Sun, 22 Mar 2009, 20:11)
Walisz kupom.


fake.


This post was edited by Dr4nz on Mar 22 2009 01:12pm
Member
Posts: 3,176
Joined: Feb 27 2009
Gold: 5.80
Warn: 10%
Mar 22 2009 01:13pm
Quote (PvM1994 @ Sun, 22 Mar 2009, 20:11)
Walisz kupom.


cry3.gif raczej nie...

ty jak piszesz to kurwi gownem ze az sobie okno otworzylem
Banned
Posts: 2,205
Joined: Feb 26 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 22 2009 01:14pm
Quote (pr04v3 @ Sun, Mar 22 2009, 07:13pm)
cry3.gif raczej nie...

ty jak piszesz to kurwi gownem ze az sobie okno otworzylem


Cieszie sie Koguciku wub.gif

Grzesiek, kiedy wejdzie Cichy 'aka' the best hammer? cry3.gif


This post was edited by PvM1994 on Mar 22 2009 01:15pm
Member
Posts: 26,070
Joined: Jul 13 2008
Gold: 34,295.18
Trader: Trusted
Mar 22 2009 01:14pm
przestańcie płakać bo kurwa pojade do jednego a potem do 2 i nakurwie was 2 na pól hita kekek!
Banned
Posts: 2,205
Joined: Feb 26 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 22 2009 01:16pm
Quote (Dr4nz @ Sun, Mar 22 2009, 07:14pm)
przestańcie płakać bo kurwa pojade do jednego a potem do 2 i nakurwie was 2 na pól hita kekek!


Dobrze, ale juz nie krzycz cry3.gif
Member
Posts: 3,176
Joined: Feb 27 2009
Gold: 5.80
Warn: 10%
Mar 22 2009 01:17pm
Quote (Dr4nz @ Sun, 22 Mar 2009, 20:14)
przestańcie płakać bo kurwa pojade do jednego a potem do 2 i nakurwie was 2 na pól hita kekek!


okfej to najpierw idz do tamtego nakurwa

Quote
Grzesiek, kiedy wejdzie Cichy 'aka' the best hammer?


This post was edited by pr04v3 on Mar 22 2009 01:17pm
Member
Posts: 26,070
Joined: Jul 13 2008
Gold: 34,295.18
Trader: Trusted
Mar 22 2009 01:17pm
Quote (PvM1994 @ Sun, 22 Mar 2009, 20:14)
Cieszie sie Koguciku wub.gif

Grzesiek, kiedy wejdzie Cichy 'aka' the best hammer? cry3.gif


best hammerem jestem ja ofc
!

imo zaraz wejdzie

Quote (PvM1994 @ Sun, 22 Mar 2009, 20:16)
Dobrze, ale juz nie krzycz cry3.gif


ok już sie uspokoiłem wub.gif

This post was edited by Dr4nz on Mar 22 2009 01:18pm
Member
Posts: 3,176
Joined: Feb 27 2009
Gold: 5.80
Warn: 10%
Mar 22 2009 01:18pm
zaraz bede mial 750 plus jedynek smile.gif wub.gif
Member
Posts: 26,070
Joined: Jul 13 2008
Gold: 34,295.18
Trader: Trusted
Mar 22 2009 01:19pm
Quote (pr04v3 @ Sun, 22 Mar 2009, 20:18)
zaraz bede mial 750 plus jedynek smile.gif wub.gif


Gratz m8 ! a ja tutaj chce wbic do 8.8k postow : > >> > > wub.gif

zapodaj jakis nice hh!

Quote (PvM1994 @ Sun, 22 Mar 2009, 20:19)
Juz nie bede, przyrzekam.


ok ufam Ci! : >

This post was edited by Dr4nz on Mar 22 2009 01:20pm
Banned
Posts: 2,205
Joined: Feb 26 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 22 2009 01:19pm
Quote (PvM1994 @ Sun, Mar 22 2009, 07:16pm)
Dobrze, ale juz nie krzycz cry3.gif


Juz nie bede, przyrzekam.
Go Back To Korean Topic List
Prev167891022Next
Closed New Topic New Poll