d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Korean > Cześć
Prev13456722Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,176
Joined: Feb 27 2009
Gold: 5.80
Warn: 10%
Mar 22 2009 12:49pm
ja kce fri ajtem

This post was edited by pr04v3 on Mar 22 2009 12:51pm
Banned
Posts: 2,205
Joined: Feb 26 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 22 2009 12:50pm
Quote (Dr4nz @ Sun, Mar 22 2009, 06:49pm)
nie chciał bym Ci przypominać ostatni dueli hdin vs fb 5:0

i przed banem wszystkie twoje chary vs moj hdin eZ 5:0

więc możesz wypłakać mi rzeke a nastepnie wbic na d2 i  pocieszysz sie na tvt jakims !


To, ze grales hammerem, czyli najbardziej lame char na d2, bynajmniej dla mnie, to nie znaczy, ze jestes dobry.
Btw, jak bylo svs, to zawsze ja wygrywalem, wiec cry me a river kurwo.

Grzes 19:47:50
nie pisz posta pod postem~~

Chuj ci w dupe wub.gif
Member
Posts: 3,176
Joined: Feb 27 2009
Gold: 5.80
Warn: 10%
Mar 22 2009 12:52pm
cicho randy :C bo zofnie was na moich banned cd kejs

This post was edited by pr04v3 on Mar 22 2009 12:52pm
Banned
Posts: 2,205
Joined: Feb 26 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 22 2009 12:52pm
Quote (pr04v3 @ Sun, Mar 22 2009, 06:52pm)
cicho randy :C


Wypierdalaj kolego.
Member
Posts: 26,070
Joined: Jul 13 2008
Gold: 34,295.18
Trader: Trusted
Mar 22 2009 12:52pm
Quote (PvM1994 @ Sun, 22 Mar 2009, 19:50)
To, ze grales hammerem, czyli najbardziej lame char na d2, bynajmniej dla mnie, to nie znaczy, ze jestes dobry.
Btw, jak bylo svs, to zawsze ja wygrywalem, wiec cry me a river kurwo.


ja nie miałes soski cry3.gif

http://www.youtube.com/watch?v=XwaoLmDV2iM
TRANCE <3

wrzucie coś od siebie!

Quote (PvM1994 @ Sun, 22 Mar 2009, 19:52)
Wypierdalaj kolego.


This post was edited by Dr4nz on Mar 22 2009 12:54pm
Member
Posts: 3,176
Joined: Feb 27 2009
Gold: 5.80
Warn: 10%
Mar 22 2009 12:53pm
Quote (PvM1994 @ Sun, 22 Mar 2009, 19:52)
Wypierdalaj kolego.


aha
Banned
Posts: 2,205
Joined: Feb 26 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 22 2009 12:54pm
Quote (Dr4nz @ Sun, Mar 22 2009, 06:52pm)
ja nie miałes soski cry3.gif

http://www.youtube.com/watch?v=XwaoLmDV2iM
TRANCE <3

wrzucie coś od siebie!


Oj, krulu, miales siorbke.

http://www.youtube.com/watch?v=4WWJH61DKJI

Prosze Grzes wub.gif
Btw, po tym Gramcio ma lzy w oczach cry3.gif

Banned
Posts: 2,205
Joined: Feb 26 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 22 2009 12:54pm
Quote (pr04v3 @ Sun, Mar 22 2009, 06:53pm)
aha


Zamilcz, kurwo.
Member
Posts: 3,176
Joined: Feb 27 2009
Gold: 5.80
Warn: 10%
Mar 22 2009 12:55pm
ide poszukac cos do picia bo suszy ;/ nie plusjedynkujcie za duzo bezemnie
Member
Posts: 26,070
Joined: Jul 13 2008
Gold: 34,295.18
Trader: Trusted
Mar 22 2009 12:56pm
Quote (pr04v3 @ Sun, 22 Mar 2009, 19:55)
ide poszukac cos do picia bo suszy ;/ nie plusjedynkujcie za duzo bezemnie


ok zaczekam na Ciebie cry3.gif

Quote (PvM1994 @ Sun, 22 Mar 2009, 19:54)
Zamilcz, kurwo.


szacunku troche kurwa!


This post was edited by Dr4nz on Mar 22 2009 12:56pm
Go Back To Korean Topic List
Prev13456722Next
Closed New Topic New Poll