Quote (PvM1994 @ Sun, 22 Mar 2009, 20:58)
Pity.... xDDDDD
Btw, tez gram w Battlefield'a.
to nie moje : <<<<< i nawet nie wiem do czego one są
ale ty w Vietnama imo grasz

Quote (pr04v3 @ Sun, 22 Mar 2009, 20:57)
nupska Mozilla... vista mod czy vista?
ja mam Viste
a przegladarka Exploer!
tak nazwałem mojego hammera też xD
This post was edited by Dr4nz on Mar 22 2009 02:00pm