Quote (Dr4nz @ Sun, 22 Mar 2009, 20:45)
np :>
e tam najki są fajne nawet
ale imo Reebok > all, poprostu bardziej mi sie podoba : >
StoProcen/Bottle/Prosto/Reebok > all
Quote (Dr4nz @ Sun, 22 Mar 2009, 20:48)
Z/W NIE PISAC BEZEMNIE!!!
okfej
This post was edited by pr04v3 on Mar 22 2009 01:49pm