d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Korean > Cześć
Prev1101112131422Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,176
Joined: Feb 27 2009
Gold: 5.80
Warn: 10%
Mar 22 2009 01:44pm
najki stfu...
Member
Posts: 26,070
Joined: Jul 13 2008
Gold: 34,295.18
Trader: Trusted
Mar 22 2009 01:45pm
Quote (PvM1994 @ Sun, 22 Mar 2009, 20:43)
Dziekuje wub.gif


np :>

Quote (pr04v3 @ Sun, 22 Mar 2009, 20:44)
najki stfu...


e tam najki są fajne nawet

ale imo Reebok > all, poprostu bardziej mi sie podoba : >


This post was edited by Dr4nz on Mar 22 2009 01:46pm
Banned
Posts: 2,205
Joined: Feb 26 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 22 2009 01:45pm
Quote (pr04v3 @ Sun, Mar 22 2009, 07:44pm)
najki stfu...


Strzelilbym fotke, ale nie chce mi sie szukac kabla, bo apart juz znalazlem smile.gif
Chyba, ze zrobie w fonu, ale bedzie slaba jakosc.
Member
Posts: 3,176
Joined: Feb 27 2009
Gold: 5.80
Warn: 10%
Mar 22 2009 01:46pm
nie o to mi chodzi najkfi jest chujowy...
Banned
Posts: 2,205
Joined: Feb 26 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 22 2009 01:47pm
Quote (Dr4nz @ Sun, Mar 22 2009, 07:45pm)
np :>



e tam najki są fajne nawet

ale imo Reebok > all, poprostu bardziej mi sie podoba : >


Brachol ma Rbk.
Ja tez chcialem Reebok'a, ale ten byl ladniejszy imo.
Member
Posts: 26,070
Joined: Jul 13 2008
Gold: 34,295.18
Trader: Trusted
Mar 22 2009 01:48pm
Quote (PvM1994 @ Sun, 22 Mar 2009, 20:47)
Brachol ma Rbk.
Ja tez chcialem Reebok'a, ale ten byl ladniejszy imo.


skoro tak mówisz ; d




Z/W NIE PISAC BEZEMNIE!!!

This post was edited by Dr4nz on Mar 22 2009 01:48pm
Member
Posts: 3,176
Joined: Feb 27 2009
Gold: 5.80
Warn: 10%
Mar 22 2009 01:49pm
Quote (Dr4nz @ Sun, 22 Mar 2009, 20:45)
np :>



e tam najki są fajne nawet

ale imo Reebok > all, poprostu bardziej mi sie podoba : >


StoProcen/Bottle/Prosto/Reebok > all

Quote (Dr4nz @ Sun, 22 Mar 2009, 20:48)
Z/W NIE PISAC BEZEMNIE!!!


okfej

This post was edited by pr04v3 on Mar 22 2009 01:49pm
Banned
Posts: 2,205
Joined: Feb 26 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 22 2009 01:49pm
Quote (Dr4nz @ Sun, Mar 22 2009, 07:48pm)
Z/W NIE PISAC BEZEMNIE!!!


Dobrze, btw, pokazcie swoj pulpit.
Member
Posts: 26,070
Joined: Jul 13 2008
Gold: 34,295.18
Trader: Trusted
Mar 22 2009 01:53pm
Okej możecie pisać już wróciłem, zaraz wam pokaze mój pulpit : >
Member
Posts: 3,176
Joined: Feb 27 2009
Gold: 5.80
Warn: 10%
Go Back To Korean Topic List
Prev1101112131422Next
Closed New Topic New Poll