Quote (PvM1994 @ Sun, 22 Mar 2009, 20:35)
A ja nie lubie Hip-Hopu, chociaz mam obok siebie kilka oryginalnych plyt, ofc, brachola 
e tam na bank lubisz hh ten z przed kilku lat by Pfk lub K44
terazniejszy hh moim zdaniem to kał : <
googluj ten portfel!!
Quote (pr04v3 @ Sun, 22 Mar 2009, 20:36)
takie sobie~~
wrzuc coś innego niż hh napewno nie disco polo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
This post was edited by Dr4nz on Mar 22 2009 01:38pm