d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Korean > Yo^^ > Asia1 Sc Lad
Prev12
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,649
Joined: Aug 21 2007
Gold: 217.00
Feb 1 2008 11:57pm
Quote (xflapx @ Fri, Nov 16 2007, 11:03pm)
Potrawka z kurczaka

Składniki:
- jeden kurczak
- jeden pęczek włoszczyzny
- liść laurowy
- ziele angielskie
- pieprz w ziarenkach
- jedna cytryna
- jedna łyżka mąki
- jedno żółtko
- natka pietruszki
- sól i biały pieprz

Sposób przyrządzania:

Kurczaka dokładnie myjemy, wkładamy do garnka izagotowujemy. Chwilę gotujemy, odlewamy wodę i płuczemy kurczaka. Ponownie wkładamy kurczaka do garnka i gotujemy razem z włoszczyzną w osolonej wodzie z dodatkiem ziela, liścia laurowego i pieprzu. Kiedy mięso zmięknie, odcedzamy. Kurczaka obieramy z kości, a mięso przykrywamy, aby nie wyschło. Rosół należy odparować, odtłuścić i wystudzić. Roztapiamy masło na patelni, dodajemy mąki i rozprowadzamy z zimnym rosołem, wkładamy dwa plasterki cytryny ze skórką. Z reszty cytryny wyciskamy sok, dodajemy biały pieprz, sól i śmietanę. Do tak przygotowanego sosu wkładamy mięso i chwilę gotujemy. Kurczaka podajemy z ryżem, posypując wcześniej natką pietruszki.


Member
Posts: 192
Joined: Feb 15 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 16 2008 07:34pm
Quote (mishmish @ Thu, Dec 27 2007, 03:00pm)
that doesnt make much sense


Member
Posts: 21,277
Joined: Jul 10 2006
Gold: 1,235.26
Warn: 70%
Feb 20 2008 11:27am
Quote (Mr_Mackey @ Sun, Feb 17 2008, 03:34am)


Member
Posts: 22,449
Joined: May 12 2007
Gold: Locked
Feb 20 2008 10:59pm
Quote (Laghaim @ Fri, Nov 16 2007, 07:01pm)
why post here


Go Back To Korean Topic List
Prev12
Closed New Topic New Poll