Quote (darth_vader2 @ Sun, 20 Apr 2008, 00:50)
poradnik pipka o modach, fajna sprawa jak ktoś nie wie o co chodzi :]
ale kłotnia o onlada omg ;s
Code
http://anonymouse.org/cgi-bin/anon-www.cgi/http://diablo.phx.pl/forum/viewtopic.php?t=46622&start=0&sid=527e1ae44c5a74644a85a7dd2e31e934
imo prawda że nie kradnie on expa, ale za to chary zamiast robić br to sobie liczują z tym z boku :C
zgadzam się w 100% :< a używają, bo jakby się pokazali byliby wywaleni, bo większość twierdzi, że ondal kradnie
błędne koło