d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > 中文 Chinese > 大家来成语接龙!!! > 希望没有违反版规^^
Prev1135136137138139143Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 16,402
Joined: Sep 15 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Apr 19 2008 04:05pm
ja bumpne temata żeby przypadkiem nie zgubić xD
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Apr 19 2008 04:07pm
Quote (darth_vader2 @ Sun, 20 Apr 2008, 00:05)
ja bumpne temata żeby przypadkiem nie zgubić xD


ja go mam otwartego cały czas i postuję w nim jak nie mogę znaleźć niczego lepszego ;d
Banned
Posts: 16,402
Joined: Sep 15 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Apr 19 2008 04:08pm
Quote (pawlosek @ Sun, 20 Apr 2008, 00:07)
ja go mam otwartego cały czas i postuję w nim jak nie mogę znaleźć niczego lepszego ;d


lol dopiero zauważyłem że u gerow mają podfora z trade i o d2, na pol by sie coś takiego przydało, a nie nupy zakładają tematy jak upować zaki :S
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Apr 19 2008 04:09pm
Quote (darth_vader2 @ Sun, 20 Apr 2008, 00:08)
lol dopiero zauważyłem że u gerow mają podfora z trade i o d2, na pol by sie coś takiego przydało, a nie nupy zakładają tematy jak upować zaki :S


e tam, całe jsp to i tak jeden wielki burdel jest;c
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Apr 19 2008 04:11pm
ppd mi dziś skoczyło o jakieś 1 ohmy.gif
Banned
Posts: 16,402
Joined: Sep 15 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Apr 19 2008 04:11pm
Quote (pawlosek @ Sun, 20 Apr 2008, 00:11)
ppd mi dziś skoczyło o jakieś 1 ohmy.gif


mi codziennie troche rośnie, chociaż nie przywiązuje do tego wagi :s
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Apr 19 2008 04:13pm
Quote (darth_vader2 @ Sun, 20 Apr 2008, 00:11)
mi codziennie troche rośnie, chociaż nie przywiązuje do tego wagi :s


nom mi tez codziennie, ale zeby tak o całe 1 to nieźle xD

jeszcze w lutym miałem poniżej 10ppd xD
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Apr 19 2008 04:16pm
do której zamierasz posiedzieć?
Banned
Posts: 16,402
Joined: Sep 15 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Apr 19 2008 04:17pm
lol pwnd co znalazłem:

cavalorn (12-01-2008 19:57)
ej ja sobie przed momentem ide do sklepu, a tu jakis menel proboje mi dac buziaka O_O

cavalorn (15-01-2008 15:52)
nie wiesz? poprostu sie ciekawie co sie bardziej opyla - kupic fg czy kupic isty na allegro xP

Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Apr 19 2008 04:18pm
Quote (darth_vader2 @ Sun, 20 Apr 2008, 00:17)
lol pwnd co znalazłem:

cavalorn (12-01-2008 19:57)
ej ja sobie przed momentem ide do sklepu, a tu jakis menel proboje mi dac buziaka O_O

cavalorn (15-01-2008 15:52)
nie wiesz? poprostu sie ciekawie co sie bardziej opyla - kupic fg czy kupic isty na allegro xP


kalafiorn pwni ;c
Go Back To 中文 Chinese Topic List
Prev1135136137138139143Next
Closed New Topic New Poll