Quote (darth_vader2 @ Sat, 19 Apr 2008, 23:51)
za chuja, ludzie nie oglądają moich topicow i nie chcą mi podbić visitorsow
napisze coś u gerow XD ale u nich mocno pilnują
imo nie ryzykuj ;d
lepiej jakiś top na ld w stylu o bb, i że nvm, to miało byc nld