d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > 中文 Chinese > 大家来成语接龙!!! > 希望没有违反版规^^
Prev1134135136137138143Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Apr 19 2008 03:52pm
Quote (darth_vader2 @ Sat, 19 Apr 2008, 23:51)
za chuja, ludzie nie oglądają moich topicow i nie chcą mi podbić visitorsow
napisze coś u gerow XD ale u nich mocno pilnują


imo nie ryzykuj ;d

lepiej jakiś top na ld w stylu o bb, i że nvm, to miało byc nld
Banned
Posts: 16,402
Joined: Sep 15 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Apr 19 2008 03:54pm
Quote (pawlosek @ Sat, 19 Apr 2008, 23:52)
imo nie ryzykuj ;d

lepiej jakiś top na ld w stylu o bb, i że nvm, to miało byc nld


za poźno
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=17331404&f=149&st=0#entry97197439

ciekawe co ten tekst znaczy, skopiowałem go z jakiejś strony z gogle xd
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Apr 19 2008 03:55pm
Quote (darth_vader2 @ Sat, 19 Apr 2008, 23:54)
za poźno
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=17331404&f=149&st=0#entry97197439

ciekawe co ten tekst znaczy, skopiowałem go z jakiejś strony z gogle xd


lol, niezły pomysł w sumie tongue.gif

ale zrób z tym bb, to imo ładnie nabije
i daj linka xd
Banned
Posts: 16,402
Joined: Sep 15 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Apr 19 2008 03:55pm
Quote (pawlosek @ Sat, 19 Apr 2008, 23:55)
lol, niezły pomysł w sumie tongue.gif

ale zrób z tym bb, to imo ładnie nabije
i daj linka xd


http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=17331452&f=170&st=0#entry97197763
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Apr 19 2008 03:58pm
Quote (darth_vader2 @ Sat, 19 Apr 2008, 23:55)


i jak, nabija się lepiej tera? xD
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Apr 19 2008 03:58pm
Kobyła ma mały bok.
Banned
Posts: 16,402
Joined: Sep 15 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Apr 19 2008 03:59pm
Quote (pawlosek @ Sat, 19 Apr 2008, 23:58)
i jak, nabija się lepiej tera? xD


nom, mam już odpowiednią liczbę ludzi w profilu :] ale licznik w avie zostawie, fajnie bedzie
Banned
Posts: 16,402
Joined: Sep 15 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Apr 19 2008 04:00pm
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Apr 19 2008 04:00pm
Quote (darth_vader2 @ Sat, 19 Apr 2008, 23:59)
nom, mam już odpowiednią liczbę ludzi w profilu :] ale licznik w avie zostawie, fajnie bedzie


gratuluję, ja właśnie piszę chyba 700-tnego postaw półfinale

sprawdzę ile ma kowal
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Apr 19 2008 04:03pm
Quote (pawlosek @ Sun, 20 Apr 2008, 00:00)
gratuluję, ja właśnie piszę chyba 700-tnego postaw półfinale

sprawdzę ile ma kowal


ma jakieś 800 postów ;c

czeka mnie noc z jsp chyba xD

pewnie jakąś kawusię zrobię zaraz
Go Back To 中文 Chinese Topic List
Prev1134135136137138143Next
Closed New Topic New Poll