d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > 中文 Chinese > 大家来成语接龙!!! > 希望没有违反版规^^
Prev1131132133134135143Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 16,402
Joined: Sep 15 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Apr 19 2008 03:20pm
Quote (pawlosek @ Sat, 19 Apr 2008, 23:18)
imo to jest źle napisane jak jest tera ;c ale tam juhc ;]


btw jak to się stao że masz bana na id? ;c


za multi Xd nie wiedziałem że nie można zakładać kont majac jednego warna ;d cavalorn tak samo odpadł xd
Banned
Posts: 16,402
Joined: Sep 15 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Apr 19 2008 03:22pm
plus jeden zaraz wracam i bije posty
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Apr 19 2008 03:22pm
Quote (darth_vader2 @ Sat, 19 Apr 2008, 23:20)
za multi Xd nie wiedziałem że nie można zakładać kont majac jednego warna ;d cavalorn tak samo odpadł xd


ojoj ;c

a potem robiłeś tak w juhc kont? bo było pełno jakichś jaśków i innych typowo multowych kont xd
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Apr 19 2008 03:24pm
Quote (darth_vader2 @ Sat, 19 Apr 2008, 23:22)
plus jeden zaraz wracam i bije posty


poczekam tu na Ciebie
Banned
Posts: 16,402
Joined: Sep 15 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Apr 19 2008 03:27pm
Quote (pawlosek @ Sat, 19 Apr 2008, 23:22)
ojoj ;c

a potem robiłeś tak w juhc kont? bo było pełno jakichś jaśków i innych typowo multowych kont xd


z tego co słyszałem jaśka zbanowali bo myśleli że to moje multi ohmy.gif poźniej przez anonymousa jakieś acc zakładałem, ale rolson / poźniej krolik je banowali, pewnie nie pierwszy z tego konto założyłem ;]
Member
Posts: 186
Joined: Oct 14 2007
Gold: 3.00
Apr 19 2008 03:28pm
spam itd. chinese jest zajebisty
Banned
Posts: 16,402
Joined: Sep 15 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Apr 19 2008 03:28pm
siedząc na klopie mogłbym nabić ~10 postow... laptop by sie przydał :s
Banned
Posts: 16,402
Joined: Sep 15 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Apr 19 2008 03:29pm
Quote (KazMeister @ Sat, 19 Apr 2008, 23:28)
spam itd. chinese jest zajebisty


siema, nie widziałem cie tu ;d no ale 12 postow, nic dziwnego happy.gif
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Apr 19 2008 03:30pm
Quote (darth_vader2 @ Sat, 19 Apr 2008, 23:27)
z tego co słyszałem jaśka zbanowali bo myśleli że to moje multi ohmy.gif poźniej przez anonymousa jakieś acc zakładałem, ale rolson / poźniej krolik je banowali, pewnie nie pierwszy z tego konto założyłem ;]


lol xD

ech, ko-wal dalej wygrywa ;c pospamię tu przez noc pewnie
Banned
Posts: 16,402
Joined: Sep 15 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Apr 19 2008 03:31pm
Quote (pawlosek @ Sat, 19 Apr 2008, 23:30)
lol xD

ech, ko-wal dalej wygrywa ;c pospamię tu przez noc pewnie


to z tego co pamiętam grasz Ty, kowal, ilikevodka i carahi? ile kowal ma przewagi? ;d
Go Back To 中文 Chinese Topic List
Prev1131132133134135143Next
Closed New Topic New Poll