Quote (pawlosek @ Sat, 19 Apr 2008, 23:22)
ojoj ;c
a potem robiłeś tak w juhc kont? bo było pełno jakichś jaśków i innych typowo multowych kont xd
z tego co słyszałem jaśka zbanowali bo myśleli że to moje multi

poźniej przez anonymousa jakieś acc zakładałem, ale rolson / poźniej krolik je banowali, pewnie nie pierwszy z tego konto założyłem ;]