Quote (Scyzoryk @ Feb 5 2010 02:13pm)
ej a jak bedziemy napierdalac to jesze ten pawełek nie zrobi odnowa pl sekcji i bedzie kicha

To bedziemy dalej napierdalac.

10 użytkowników: Piotrus, Scyzoryk, Payrou, Stefania_Forester, Rinmoshiteku,
_Mork_, dimi1205, zawadab, arcylite, sorcmf_pl
FUFUFUFUFUFU
This post was edited by Rinmoshiteku on Feb 5 2010 07:14am