d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Português > ===>cool Music<==== > Yeah A Nice Music
Prev123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,607
Joined: Feb 21 2008
Gold: 82.03
Feb 5 2010 07:11am
Nykus, edytuj pierwszy post i powiedz ze zbieramy sie tu i idziemy na tg
Member
Posts: 127
Joined: Dec 28 2009
Gold: 2,022.90
Feb 5 2010 07:11am
polska sekcja kosy (klawiatury) na sztorc !!
Banned
Posts: 4,498
Joined: Jan 1 2009
Gold: 0.11
Warn: 90%
Feb 5 2010 07:11am
Quote (JohnyCage @ 5 Feb 2010 14:10)
zbierzmy sie w tym temacie i przegrupujmy siły, a potem na Trejding grałndz!!!


to

tylko wyślijcie wszystkim pm'ki zeby załatwić ich jednym pierdolnieciem
Banned
Posts: 8,084
Joined: Feb 3 2006
Gold: 769.00
Feb 5 2010 07:12am
myślicie że pawełkowi przejdzie i stworzy na nowo nasza sekcję? teraz jebane żabojady mają wiecej psotów x DD
Member
Posts: 15,919
Joined: May 2 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Feb 5 2010 07:12am
jaka imigracja :D
Banned
Posts: 143
Joined: Jan 1 2010
Gold: 0.00
Warn: 30%
Feb 5 2010 07:12am
NAKURWIAMY NA EU SC LD ZARAZ
Banned
Posts: 4,498
Joined: Jan 1 2009
Gold: 0.11
Warn: 90%
Feb 5 2010 07:13am
ej a jak bedziemy napierdalac to jesze ten pawełek nie zrobi odnowa pl sekcji i bedzie kicha :cry:
Member
Posts: 4,571
Joined: Jan 1 2010
Gold: 0.00
Feb 5 2010 07:13am
chodzcie spamowac na eesti tam nie zamkneli zadnego temata (estonia)!
Member
Posts: 127
Joined: Dec 28 2009
Gold: 2,022.90
Feb 5 2010 07:13am
KK 1 post edit zapraszam do czytania ^-^ damy rade? ... ofc że damyt !
Member
Posts: 7,607
Joined: Feb 21 2008
Gold: 82.03
Feb 5 2010 07:13am
Quote (Scyzoryk @ Feb 5 2010 03:13pm)
ej a jak bedziemy napierdalac to jesze ten pawełek nie zrobi odnowa pl sekcji i bedzie kicha :cry:


chuj mu w cyce, ZEMSTA o mur graniczny motyla noga
Go Back To Português Topic List
Prev123Next
Closed New Topic New Poll