d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Русский > 1 Fg If You Could..
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,806
Joined: Feb 23 2008
Gold: 6,000.00
Jan 13 2011 01:13pm
translate these quickly.. as easy as you can :P cus im doing russian 1 in sweden^^

there you are john! this is my bestfriend john!

hello my name is sandy im stans girlfriend

hello sandy! nice to meet you!



at the coffee

the world will go under next year!

you are stupid..


2 years later..

no doomsday..

my father told me!

whatever, byebye!

^^^

Member
Posts: 28,459
Joined: Jan 6 2006
Gold: 463.55
Jan 13 2011 01:17pm
10fg and deal
Member
Posts: 11,916
Joined: Dec 10 2006
Gold: 7.50
Jan 13 2011 01:18pm
похоже на издевку
типа нате за 1 фг изъебнитесь построчите хуеты
Member
Posts: 17,426
Joined: Oct 3 2009
Gold: 2,109.05
Jan 13 2011 01:26pm
aehaehaeh 1 fg, aehaehaeh



This post was edited by tapokde on Jan 13 2011 01:27pm
Member
Posts: 38,647
Joined: Oct 7 2008
Gold: 3,732.00
Jan 13 2011 01:36pm
here

там Вы - Джон! это - мой лучший друг Джон!

привет мое имя - песчаный я подруга Стаса

привет песчаный! приятно познакомиться!



в кофе

мир пойдет под следующим годом!

Вы глупы..


2 года спустя..

никакой Судный День..

мой отец сказал мне!

безотносительно, пока!
Member
Posts: 38,647
Joined: Oct 7 2008
Gold: 3,732.00
Jan 13 2011 02:14pm
recieved ty
Member
Posts: 8,301
Joined: Feb 25 2009
Gold: 1,800.00
Jan 13 2011 02:23pm
Quote (cektop @ 14 Jan 2011 01:36)
here

там Вы - Джон! это - мой лучший друг Джон!

привет мое имя - песчаный я подруга Стаса

привет песчаный! приятно познакомиться!



в кофе

мир пойдет под следующим годом!

Вы глупы..


2 года спустя..

никакой Судный День..

мой отец сказал мне!

безотносительно, пока!


xD
Member
Posts: 4,722
Joined: Nov 26 2009
Gold: 0.00
Jan 13 2011 02:28pm
Quote (cektop @ Jan 13 2011 09:36pm)
here

там Вы - Джон! это - мой лучший друг Джон!

привет мое имя - песчаный я подруга Стаса

привет песчаный! приятно познакомиться!



в кофе

мир пойдет под следующим годом!

Вы глупы..


2 года спустя..

никакой Судный День..

мой отец сказал мне!

безотносительно, пока!


Quote (aaaleshka @ Jan 13 2011 10:23pm)
xD


russian business don't do it else :)

This post was edited by eldritch_ra on Jan 13 2011 02:29pm
Go Back To Русский Topic List
Add Reply New Topic New Poll