d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Русский > Need Help > Plz Plz Plz
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,974
Joined: Jan 27 2008
Gold: 0.00
Dec 18 2009 12:38pm
Сколько такое будет стоить? :O
хочу продать!
Member
Posts: 9,237
Joined: Jul 22 2007
Gold: 14.00
Dec 18 2009 12:39pm
Quote (turboRomka @ 18 Dec 2009 22:38)
Сколько такое будет стоить? :O
хочу продать!
http://funkyimg.com/u2/736/041/Screenshot066.jpg

опять напился :rofl:
Banned
Posts: 6,165
Joined: Oct 26 2008
Gold: 97.00
Dec 18 2009 12:40pm
Quote (turboRomka @ 18 Dec 2009 21:38)
Сколько такое будет стоить? :O
хочу продать!


гениально :lol: :rofl:
Member
Posts: 641
Joined: Jan 10 2009
Gold: 850.00
Dec 18 2009 12:41pm
Perf?
Member
Posts: 8,974
Joined: Jan 27 2008
Gold: 0.00
Dec 18 2009 12:44pm
Quote (GURUT @ 18 Dec 2009 22:41)
Perf?


ofc
EuHcL!
Member
Posts: 16,865
Joined: Feb 12 2007
Gold: 20.00
Warn: 10%
Dec 18 2009 12:46pm
акаре
Member
Posts: 11,916
Joined: Dec 10 2006
Gold: 7.50
Dec 18 2009 12:47pm
Quote (turboRomka @ 18 Dec 2009 21:44)
ofc
EuHcL!


looool

23 not perf

perf 32 :C

to akara plx

:uglyhammer:
Member
Posts: 11,928
Joined: Dec 13 2004
Gold: 0.00
Dec 18 2009 12:47pm
5 фг фт
Member
Posts: 11,916
Joined: Dec 10 2006
Gold: 7.50
Dec 18 2009 12:49pm
нафига тему создовал?

есть же уже

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=14541197&f=275&o=1760
Member
Posts: 8,974
Joined: Jan 27 2008
Gold: 0.00
Dec 18 2009 12:49pm
Quote (Fungii @ 18 Dec 2009 22:49)
нафига тему создовал?

есть же уже

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=14541197&f=275&o=1760


prostijy menia, ja noob :(
Go Back To Русский Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll