d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Русский > Hello > :)
1236Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 17 2009 05:42pm
Hi my Russian friends, I need good or the best Russian rap. :)
Need youtube links, thx.
Polish rap for you ;)
Member
Posts: 5,502
Joined: Jan 8 2006
Gold: 175.59
Dec 17 2009 05:47pm


here's some top notch russian rap!
Member
Posts: 11,967
Joined: Mar 28 2008
Gold: 2,526.92
Dec 17 2009 05:49pm
Quote (InSaNe-RuS @ 18 Dec 2009 01:47)
http://www.youtube.com/watch?v=o5159imju2Q

here's some top notch russian rap!


:rofl:
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 17 2009 05:53pm
Quote (InSaNe-RuS @ 18 Dec 2009 00:47)
http://www.youtube.com/watch?v=o5159imju2Q

here's some top notch russian rap!


thx, :p

need more ;)
Member
Posts: 9,237
Joined: Jul 22 2007
Gold: 14.00
Dec 17 2009 06:01pm
Quote (crunk_mp @ 18 Dec 2009 03:53)
thx, :p

need more ;)

http://www.youtube.com/watch?v=YuzxZBnamog
here :O
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 17 2009 06:17pm
Quote (STM704 @ 18 Dec 2009 01:01)


nice thx :)
Member
Posts: 5,502
Joined: Jan 8 2006
Gold: 175.59
Dec 17 2009 06:18pm
czecz, co robicz? Yakshemash?
Member
Posts: 2,218
Joined: Feb 21 2009
Gold: 267.46
Dec 17 2009 06:21pm
Quote (InSaNe-RuS @ 18 Dec 2009 03:18)
czecz, co robicz? Yakshemash?


:o нерусские букафки!
Member
Posts: 5,502
Joined: Jan 8 2006
Gold: 175.59
Dec 17 2009 06:25pm
5 лет назад когда я акк тут создавал я очень сомневался какой мне акк делать, Инсейн-рус или Инсейн-Пл
Member
Posts: 9,237
Joined: Jul 22 2007
Gold: 14.00
Dec 17 2009 06:31pm
Quote (InSaNe-RuS @ 18 Dec 2009 04:25)
5 лет назад когда я акк тут создавал я очень сомневался какой мне акк делать, Инсейн-рус или Инсейн-Пл

Регистрация: Jan 8 2006
5 лет назад было раньше :D
Go Back To Русский Topic List
1236Next
Add Reply New Topic New Poll