d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Русский > Blizzard Baning Accounts. > Us West/east
Prev1818283
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,974
Joined: Jan 27 2008
Gold: 0.00
Feb 26 2009 06:16am
Quote (SkilletFan @ Thu, 26 Feb 2009, 14:42)
лол
а мне пох, я легит tongue.gif


плюкс вадин
cool.gif

This post was edited by turboRomka on Feb 26 2009 06:17am
Member
Posts: 4,645
Joined: Nov 4 2006
Gold: 123.45
Feb 26 2009 08:03am
я не легит,но мне тое пох cool.gif laugh.gif
Member
Posts: 22,252
Joined: May 26 2007
Gold: 3,081.59
Feb 26 2009 08:45am
Quote (EHCLtrader @ Thu, 26 Feb 2009, 20:03)
я не легит,но мне тое пох  cool.gif  laugh.gif


анологично banana.gif
Member
Posts: 51,537
Joined: Sep 20 2006
Gold: 100.01
Feb 26 2009 09:11am
все будет хорошо smile.gif
Member
Posts: 22,252
Joined: May 26 2007
Gold: 3,081.59
Feb 26 2009 09:41am
Quote (XOPOIIIO @ Thu, 26 Feb 2009, 21:11)
все будет хорошо smile.gif


Да и не говори, не впервой!
Member
Posts: 1,889
Joined: Jul 6 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 26 2009 10:57am
Quote (Servor @ Thu, 26 Feb 2009, 17:41)
Да и не говори, не впервой!


+1 happy.gif happy.gif happy.gif
Go Back To Русский Topic List
Prev1818283
Add Reply New Topic New Poll