d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Русский > Наши лица > или ябла =)
Prev16263646566115Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,861
Joined: Jan 8 2007
Gold: 6.11
May 21 2009 08:58am
Quote (Fungii @ Thu, May 21 2009, 01:00pm)
хто такой ЯКАМА?  :P


видимо та кто была на поводке ^_^
Member
Posts: 51,537
Joined: Sep 20 2006
Gold: 100.01
May 21 2009 09:10am
Quote (Fungii @ Thu, 21 May 2009, 16:00)
хто такой ЯКАМА?  :P


Кама это река
нуб !!! :P

Quote (w1841d3 @ Thu, 21 May 2009, 17:54)
Your browser is trying to contact an Internet site that is used in connection with distribution of photos depicting sexual abuse of children. This is a criminal offence in accordance with the italian penal code.

ололо, овнед.


:lol:

зы это пров выдает бан ?

This post was edited by XOPOIIIO on May 21 2009 09:23am
Banned
Posts: 6,165
Joined: Oct 26 2008
Gold: 97.00
May 21 2009 01:31pm
god nazad,togda ewe bil s4astliv :)

Member
Posts: 8,974
Joined: Jan 27 2008
Gold: 0.00
May 23 2009 04:51am
немного хлам на майские)
nvm)))

This post was edited by turboRomka on May 23 2009 05:07am
Member
Posts: 2,704
Joined: Feb 6 2008
Gold: 5,985.00
May 27 2009 12:00pm
..

This post was edited by Norki on May 27 2009 12:08pm
Member
Posts: 14,281
Joined: Feb 11 2007
Gold: 0.37
May 27 2009 12:08pm
Quote (Norki @ Wed, May 27 2009, 06:00pm)
атм только такая есть
вконтакт с работы не зайти

http://кто не успел - тот опоздал.imageshack.us/img29/852/nornor.jpg


тока я уберу, если успею. а то иногда мну тут преследуют психи (


Ну че, найс, галяк правда, что глаз не видно, или это зрачки такие широкие?)))

This post was edited by SerjB on May 27 2009 12:14pm
Member
Posts: 2,704
Joined: Feb 6 2008
Gold: 5,985.00
May 27 2009 12:09pm
отэдитить не получилось из-за твоей цитаты ~

ээм. не знаю, так получилось мб)
Member
Posts: 15,988
Joined: Nov 12 2005
Gold: 4,399.00
May 27 2009 12:12pm
Norki - ок ;)
Member
Posts: 2,704
Joined: Feb 6 2008
Gold: 5,985.00
May 27 2009 12:23pm
ок, это, безусловно, очень хорошая характеристика, thx ~
Серж, отредактируй, плз, свой пост :<
Member
Posts: 39,670
Joined: Nov 16 2005
Gold: 13.37
May 27 2009 12:33pm
Quote (Norki @ Wed, 27 May 2009, 22:23)
ок, это, безусловно, очень хорошая характеристика, thx ~
Серж, отредактируй, плз, свой пост :<


:wub: a po-moemu vse super

This post was edited by Norlander on May 27 2009 12:33pm
Go Back To Русский Topic List
Prev16263646566115Next
Add Reply New Topic New Poll