d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Русский > Наши лица > или ябла =)
Prev16162636465115Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,916
Joined: Dec 10 2006
Gold: 7.50
May 20 2009 04:56pm
да да да это я :P



да да да а это он бешенный Ангел :rolleyes:

Member
Posts: 14,357
Joined: Mar 17 2007
Gold: 1,648.00
Warn: 10%
May 21 2009 01:13am
лампа настольая зачётная ~~
Member
Posts: 11,916
Joined: Dec 10 2006
Gold: 7.50
May 21 2009 02:08am
Quote (Apocalypticus @ Thu, 21 May 2009, 10:13)
лампа настольая зачётная ~~


Раритет епт =)
Member
Posts: 27,790
Joined: Apr 26 2006
Gold: 2.66
May 21 2009 02:58am
пздц. где ты это нарыл. этож года 2 назад было ^^
Member
Posts: 11,916
Joined: Dec 10 2006
Gold: 7.50
May 21 2009 03:45am
Quote (Fury Angel @ Thu, 21 May 2009, 11:58)
пздц. где ты это нарыл. этож года 2 назад было ^^


ага =)

там еще фотки с сигарой
со Снегом
если ты помнишь ту пьянку :P
Member
Posts: 27,790
Joined: Apr 26 2006
Gold: 2.66
May 21 2009 05:12am
Quote (Fungii @ Thu, 21 May 2009, 12:45)
ага =)

там еще фотки с сигарой
со Снегом
если ты помнишь ту пьянку  :P


короче палево какое то дикое навел бля =(
Member
Posts: 11,916
Joined: Dec 10 2006
Gold: 7.50
May 21 2009 06:44am
Quote (Fury Angel @ Thu, 21 May 2009, 14:12)
короче палево какое то дикое навел бля =(


ты что не нравишься себе на этой фотке? =)
Member
Posts: 51,537
Joined: Sep 20 2006
Gold: 100.01
May 21 2009 06:44am
я и Кама :)

Member
Posts: 11,916
Joined: Dec 10 2006
Gold: 7.50
May 21 2009 07:00am
Quote (XOPOIIIO @ Thu, 21 May 2009, 15:44)
я и Кама :)

http://img36.imageshack.us/img36/4686/gaz0027f.jpg


хто такой ЯКАМА? :P
Member
Posts: 9,696
Joined: Mar 2 2006
Gold: 1,590.00
May 21 2009 08:54am
Quote (Fungii @ Thu, 21 May 2009, 00:56)
да да да это я  :P

http://i028.radikal.ru/0905/c8/7ed97f9423da.jpg

да да да а это он бешенный Ангел  :rolleyes:

http://i017.radikal.ru/0905/c4/5a5dd48f2d22.jpg

Your browser is trying to contact an Internet site that is used in connection with distribution of photos depicting sexual abuse of children. This is a criminal offence in accordance with the italian penal code.

ололо, овнед.

This post was edited by w1841d3 on May 21 2009 08:54am
Go Back To Русский Topic List
Prev16162636465115Next
Add Reply New Topic New Poll