d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Русский > X.O Guild Topic > (:
Prev1414243444574Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 51,537
Joined: Sep 20 2006
Gold: 100.01
Feb 17 2009 04:13pm
TEHNO Legendary Slasher Oct 27 2008 40 minutes, 22 seconds ago 0% Members Not Rated 50

hail.gif hail.gif hail.gif
Member
Posts: 8,974
Joined: Jan 27 2008
Gold: 0.00
Feb 17 2009 04:37pm
Quote (TEHNO @ Sun, 15 Feb 2009, 19:01)
16:57 Click, the door unlocks.
16:58 Click, the door unlocks.
16:58 Click, the door unlocks.
16:58 Click, the door unlocks. A shining light welcomes you warmly. Congratulations! You have successfully completed the master quest! You have unlocked the next secret character! Congratulations!

омг немогу поверить варлока сделал пипец , как я его хотел , теперь можно легко мф им делать и до мq лететь


ОМГ ГЗ!!!!:)

ЗЫ А сколько за него дали ГП?

This post was edited by turboRomka on Feb 17 2009 04:41pm
Member
Posts: 4,170
Joined: Jan 2 2009
Gold: Locked
Warn: 60%
Feb 17 2009 07:45pm
16:57 Click, the door unlocks.
16:58 Click, the door unlocks.
16:58 Click, the door unlocks.
16:58 Click, the door unlocks.
16:58 Click, the door unlocks.
16:59 Click, the door unlocks.
16:59 Click, the door unlocks. A shining light welcomes you warmly. Congratulations! You have successfully completed the master quest! You have unlocked the next secret character! Congratulations!
Member
Posts: 4,170
Joined: Jan 2 2009
Gold: Locked
Warn: 60%
Feb 17 2009 07:45pm
lool
Member
Posts: 27,269
Joined: Jul 7 2007
Gold: 982.98
Feb 18 2009 09:46am
Quote (turboRomka @ Tue, Feb 17 2009, 10:37pm)
ОМГ ГЗ!!!!:)

ЗЫ А сколько за него дали ГП?


12 гп
Member
Posts: 27,269
Joined: Jul 7 2007
Gold: 982.98
Feb 22 2009 03:37pm
два раза уже варлоком мq слил и все на 1ом ключе
Member
Posts: 51,537
Joined: Sep 20 2006
Gold: 100.01
Feb 24 2009 03:46pm
Proseter (Lvl: 70) Magician так держать biggrin.gif
Member
Posts: 11,928
Joined: Dec 13 2004
Gold: 0.00
Feb 24 2009 04:14pm
Quote (XOPOIIIO @ Tue, 24 Feb 2009, 23:46)
Proseter (Lvl: 70) Magician так держать biggrin.gif


Пипец. На первой двери слил sad.gif
Кого луче дальше делать Рогуе или Магика ?

This post was edited by Proseter on Feb 24 2009 04:15pm
Member
Posts: 51,537
Joined: Sep 20 2006
Gold: 100.01
Feb 25 2009 12:51am
Quote (Proseter @ Wed, 25 Feb 2009, 01:14)
Пипец. На первой двери слил sad.gif
Кого луче дальше делать Рогуе или Магика  ?


+1 тоже результат гз smile.gif
а чем магичка не устраивает ?
Member
Posts: 14,313
Joined: Jun 3 2007
Gold: 5,850.00
Feb 25 2009 03:14am
Quote (Proseter @ Tue, 24 Feb 2009, 23:14)
Пипец. На первой двери слил sad.gif
Кого луче дальше делать Рогуе или Магика  ?


thumbsup.gif thumbsup.gif bier.gif

+1 tozhe horosho !
Go Back To Русский Topic List
Prev1414243444574Next
Add Reply New Topic New Poll