☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Русский
> Diablo 3
Prev
1
297
298
299
300
301
1076
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 235092
Replies: 10750
Track Topic
rubig
Member
Posts: 6,647
Joined: Jul 8 2009
Gold
:
9.20
#2981
May 20 2012 07:25am
блин опеть сервак рурухнул чтоли error
Fungii
Member
Posts: 11,916
Joined: Dec 10 2006
Gold
:
7.50
#2982
May 20 2012 07:26am
Quote (rubig @ 20 May 2012 16:25)
блин опеть сервак рурухнул чтоли error
рухнул рухнул, вечер Вс же ))))
xVKx
Member
Posts: 11,967
Joined: Mar 28 2008
Gold
:
2,526.92
#2983
May 20 2012 07:38am
Quote (dimon222 @ 20 May 2012 15:01)
Всё, вчера обновили d3a.
Сегодня:
http://www.youtube.com/watch?v=O_N3RBVfuyY
играйте на ХК там этого дерьма не будет так много =)))
PS: error 33 ))))
This post was edited by valerij on May 20 2012 07:40am
Drex
Member
Posts: 4,861
Joined: Jan 27 2003
Gold
:
4,650.45
Warn: 80%
#2984
May 20 2012 07:40am
Quote (valerij @ 20 May 2012 17:38)
играйте на ХК там этого дерьма не будет так много =)))
Судя по всему, на данный момент имеется чикен
SerjB
Member
Posts: 14,278
Joined: Feb 11 2007
Gold
:
0.37
#2985
May 20 2012 07:41am
servers down
zodrots d3 повалили на форум (=
xVKx
Member
Posts: 11,967
Joined: Mar 28 2008
Gold
:
2,526.92
#2986
May 20 2012 07:44am
Quote (Drex @ 20 May 2012 15:40)
Судя по всему, на данный момент имеется чикен
внатуре на 8й минуте чикен в работе ))) суки ))
Norlander
Member
Posts: 39,662
Joined: Nov 16 2005
Gold
:
13.37
#2987
May 20 2012 08:18am
Ну чо там пашет или не?
Alexos
Member
Posts: 15,612
Joined: Mar 24 2011
Gold
:
100.00
#2988
May 20 2012 08:19am
Quote (Norlander @ May 20 2012 05:18pm)
Ну чо там пашет или не?
Не
STM704
Member
Posts: 9,237
Joined: Jul 22 2007
Gold
:
14.00
#2989
May 20 2012 08:22am
здесь было сообщение о том как же заебал этот бнет
Norlander
Member
Posts: 39,662
Joined: Nov 16 2005
Gold
:
13.37
#2990
May 20 2012 08:31am
The game servers have reached maximum capacity. Therefore, we are forced to shut down Battle.net services momentarily to prevent additional logins which would crash the servers completely.
We will reopen Battle.net once enough people log off and give up on hope. We will also try to optimize the servers and make them more efficient while waiting.
Furthermore, we will stop caching Achievements and Auction House during peak hours to ease the traffic and make your Game play as smooth as possible with no interruptions.
Please be aware that we will purchase additional servers once management approves our logical budget requirements. We can't operate effectively if the management keep undercutting our budget!
Go Back To
Русский
Topic List
Prev
1
297
298
299
300
301
1076
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact