d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Русский > Diablo 3
Prev12782792802812821076Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,237
Joined: Jul 22 2007
Gold: 14.00
May 15 2012 11:48am
Весело убивал бутчера )) он затягивает меня в огонь. У меня остается 10 хп бутчер дохнет огонь исчезает. T-T
Member
Posts: 6,608
Joined: May 17 2010
Gold: 0.00
May 15 2012 11:50am
Го завтра кто нибудь 3 акт софка? после 13:00 могу где то
Member
Posts: 28,459
Joined: Jan 6 2006
Gold: 463.55
May 15 2012 12:02pm
покритикую - игру оказуалили пиздец.. играя ДХ, такие статы как сила и инт просто игнорируются.. т.е. е сли в д2 они хотя бы косвенно что-то решали, то тут близзы решили пойти еще проще и просто их оставили для красоты

ну, в целом, примеры еще можно привести, но это излишняя казуализация
Member
Posts: 2,395
Joined: Aug 29 2003
Gold: 0.75
May 15 2012 12:08pm
Опять дропнуло !! .__.
Member
Posts: 4,861
Joined: Jan 27 2003
Gold: 4,650.45
Warn: 80%
May 15 2012 12:10pm
Quote (Xboard @ 15 May 2012 22:08)
Опять дропнуло !! .__.



bluepost
Quote
10: 22 a.m. PDT- We are in the process of performing an emergency maintenance for all North American Diablo III servers to resolve several issues that are currently impacting the game. This maintenance may cause some interruption in communication, ability to log in, use of in-game features, and disconnections. We anticipate all servers will be available for play in approximately 1 hour.

Thank you for your patience.


Не, это для америки...

This post was edited by Drex on May 15 2012 12:11pm
Member
Posts: 7,581
Joined: Nov 11 2006
Gold: 2,540.00
May 15 2012 12:12pm
Na americas serve igraet ktonit'?


Eph3drine#1680<< Dobavliayte
Member
Posts: 14,357
Joined: Mar 17 2007
Gold: 1,648.00
Warn: 10%
May 15 2012 12:29pm
у всех error75 щас?
Member
Posts: 4,861
Joined: Jan 27 2003
Gold: 4,650.45
Warn: 80%
May 15 2012 12:30pm
Quote (Apocalypticus @ 15 May 2012 22:29)
у всех error75 щас?


у меня букет целый, 37,75,1 и ещё какой-то еррор :)
Member
Posts: 7,581
Joined: Nov 11 2006
Gold: 2,540.00
May 15 2012 12:31pm
75!, do etogo bilo 31002 pomoimy :)
Member
Posts: 9,237
Joined: Jul 22 2007
Gold: 14.00
May 15 2012 12:35pm
Чего вы паритесь ) сходите пивка попить.
В д3 чат отвалился хД
Пинг 600++ чот я лучше софткорным барбом поиграю)


This post was edited by STM704 on May 15 2012 12:43pm
Go Back To Русский Topic List
Prev12782792802812821076Next
Add Reply New Topic New Poll