☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Русский
> Russian Community Guild > Repost
Prev
1
20
21
22
23
24
620
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 118756
Replies: 6194
Track Topic
Romka
Member
Posts: 8,974
Joined: Jan 27 2008
Gold
:
0.00
#211
Jan 17 2009 10:30am
Quote (SkilletFan @ Sat, 17 Jan 2009, 14:49)
13:47 Boom, the door explodes into a cloud of dust. You have failed the test.
Gz
ресета не будет имхо пока активных алхимиков штук под 10 не станет
SkilletFan
Member
Posts: 5,467
Joined: Jul 12 2008
Gold
:
6,350.87
#212
Jan 17 2009 11:16am
пох щас буду чисто гп таскать, хочу сделать монка
в последний раз на арене был тока с 65, щас думаю и на это забить
а после ресета сделаю 2х чаров, 1 мфить будет второй 1-71 в катах
This post was edited by SkilletFan on Jan 17 2009 11:23am
Romka
Member
Posts: 8,974
Joined: Jan 27 2008
Gold
:
0.00
#213
Jan 17 2009 02:26pm
STM704
stem Wellcome !!
STM704
Member
Posts: 9,237
Joined: Jul 22 2007
Gold
:
14.00
#214
Jan 17 2009 02:28pm
Quote (turboRomka @ Sun, 18 Jan 2009, 00:26)
STM704
stem Wellcome !!
Yo.
Zovyt Andrey
Iz SPB.
V d2 igral s 2004 goda. Shas igrau v ls.
xVKx
Member
Posts: 11,967
Joined: Mar 28 2008
Gold
:
2,526.92
#215
Jan 17 2009 02:35pm
Quote (STM704 @ Sat, 17 Jan 2009, 22:28)
Yo.
Zovyt Andrey
Iz SPB.
V d2 igral s 2004 goda. Shas igrau v ls.
нифигасе что тварится
WELCOME!!!
SkilletFan
Member
Posts: 5,467
Joined: Jul 12 2008
Gold
:
6,350.87
#216
Jan 17 2009 02:46pm
Quote (STM704 @ Sat, 17 Jan 2009, 23:28)
Yo.
Zovyt Andrey
Iz SPB.
V d2 igral s 2004 goda. Shas igrau v ls.
чеж ты пораньше то это не сделал?
This post was edited by SkilletFan on Jan 17 2009 02:47pm
SerjB
Member
Posts: 14,280
Joined: Feb 11 2007
Gold
:
0.37
#217
Jan 17 2009 02:50pm
Quote (STM704 @ Sat, Jan 17 2009, 08:28pm)
Yo.
Zovyt Andrey
Iz SPB.
V d2 igral s 2004 goda. Shas igrau v ls.
gz)
aXuLe
Member
Posts: 16,218
Joined: Jul 11 2008
Gold
:
83,300.00
#218
Jan 17 2009 02:50pm
Welcome
Ждем нинзю! xD
STM704
Member
Posts: 9,237
Joined: Jul 22 2007
Gold
:
14.00
#219
Jan 17 2009 02:53pm
Quote (aXuLe @ Sun, 18 Jan 2009, 00:50)
Welcome
Ждем нинзю! xD
Ne bydit ninzi
Posle fail, monkom gelani9I nety igrat
XOPOIIIO
Member
Posts: 51,537
Joined: Sep 20 2006
Gold
:
100.01
#220
Jan 17 2009 03:05pm
Quote (STM704 @ Sun, 18 Jan 2009, 00:53)
Ne bydit ninzi
Posle fail, monkom gelani9I nety igrat
http://forums.d2jsp.org/user.php?c=3&i=224668
смотришь сюда и становится легче
This post was edited by XOPOIIIO on Jan 17 2009 03:05pm
Go Back To
Русский
Topic List
Prev
1
20
21
22
23
24
620
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact