d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Русский > Lol! > D2 Patch 1.13 In Progress
Prev11314151617115Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,278
Joined: Apr 15 2007
Gold: 3,620.00
Apr 30 2009 12:55pm
Quote (MANS0N @ Thu, Apr 30 2009, 09:36am)
infa otkuda?


Да с Вилли Роупером бухали тут. Он вообще сказал, что они с Башиоком пустили этот слух чтобы ХР и Эни по дешевке тут скупить.
Member
Posts: 51,537
Joined: Sep 20 2006
Gold: 100.01
Apr 30 2009 03:53pm
Quote (guMKa @ Thu, 30 Apr 2009, 12:53)
a ja 2 sorki v laddere sobral :D

gieb duels posle reseta :D


одну зовут армМАСТдай ? :lol:
Member
Posts: 14,281
Joined: Feb 11 2007
Gold: 0.37
Apr 30 2009 04:00pm
Quote (Killares @ Thu, Apr 30 2009, 06:55pm)
Да с Вилли Роупером бухали тут. Он вообще сказал, что они с Башиоком пустили этот слух чтобы ХР и Эни по дешевке тут скупить.


Да, я тож думаю что этот хер попьяне на форум залез и задвинул фуфло)))
Member
Posts: 15,988
Joined: Nov 12 2005
Gold: 4,399.00
Apr 30 2009 11:03pm
Где ресет?
Member
Posts: 28,459
Joined: Jan 6 2006
Gold: 463.55
May 1 2009 12:47am
маленькоя наебко
Member
Posts: 32,749
Joined: Dec 31 2007
Gold: 1,585.00
May 1 2009 02:51am
Quote (MANS0N @ Thu, 30 Apr 2009, 18:09)
aprel' kon4aetsa,reset ne vidno ~~

а с чего ты взял что он будет в конце апреля ?
Member
Posts: 7,861
Joined: Jan 8 2007
Gold: 6.11
May 1 2009 02:56am
так какие то непонятные люди написали на близз форуме что в конце апреля будет рессет , и все наивно в это поверили
Member
Posts: 15,988
Joined: Nov 12 2005
Gold: 4,399.00
May 1 2009 02:57am
Quote (Tpuaga @ Fri, 1 May 2009, 12:56)
так какие то непонятные люди написали на близз форуме что в конце апреля будет рессет  , и все наивно в это поверили

ага ;-(
Member
Posts: 39,670
Joined: Nov 16 2005
Gold: 13.37
May 1 2009 04:29am
chitat' uchites', tam napisano ne ranee konca aprelya xD perevodchegi, emnip, produktov na gamno :}
Member
Posts: 20,439
Joined: Jun 5 2006
Gold: 210.00
May 1 2009 04:37am
Никто и не обещал в апреле: http://classic.battle.net/diablo2exp/

Quote
April 23, 2009

Diablo II Ladder Reset – Patch 1.13 - Nebu
We're preparing for a Diablo II ladder reset to coincide with the release of the 1.13 patch that's currently in development. We don't have a final release date for the patch yet, but we're providing early warning as a reset could occur as early as the end of April. We'll be providing updates with more certain dates once the patch is closer to release.

Please be aware that with a ladder reset all ladder characters are moved to non-ladder. This means that your characters will still be accessible but will no longer have access to ladder-only features and games. In order to play in the new ladder season after the reset you will need to make new ladder characters.
Go Back To Русский Topic List
Prev11314151617115Next
Add Reply New Topic New Poll