d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Русский > Lol! > D2 Patch 1.13 In Progress
Prev1105106107108109115Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,967
Joined: Mar 28 2008
Gold: 2,526.92
Mar 4 2010 10:19am
Quote (2uker @ 4 Mar 2010 13:30)
блин. я ахренел. увидел, что первый пост от 3 марта, но не посмотрел на год. АХренел, что за 2 дня 43 страницы наспамили :)


тут и не такое возможно...

когда бан вэйф была 20стр или около этого за 1 день нашпамили

This post was edited by valerij on Mar 4 2010 10:20am
Member
Posts: 16,865
Joined: Feb 12 2007
Gold: 20.00
Warn: 10%
Mar 4 2010 01:31pm
когда мне уже из этого вова вылазить? где 1.13?
Member
Posts: 11,967
Joined: Mar 28 2008
Gold: 2,526.92
Mar 4 2010 01:35pm
Quote (RoOme @ 4 Mar 2010 20:31)
когда мне уже из этого вова вылазить? где 1.13?


:lol:
Member
Posts: 10,262
Joined: Jul 22 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Mar 4 2010 04:52pm
Патча еще нету ?) )
Member
Posts: 9,237
Joined: Jul 22 2007
Gold: 14.00
Mar 4 2010 04:58pm
Quote (BeYonDtheEniGmA @ 5 Mar 2010 01:52)
Патча еще нету ?) )

На PTR он сейчас стоит.
Member
Posts: 14,357
Joined: Mar 17 2007
Gold: 1,648.00
Warn: 10%
Mar 4 2010 05:05pm
Quote (BeYonDtheEniGmA @ Mar 5 2010 02:52am)
Патча еще нету ?) )


омг, wb :O
патч/ресет будет как обычно, т.е. "скоро"
Member
Posts: 2,785
Joined: Apr 4 2009
Gold: 500.00
Mar 4 2010 05:08pm
Quote
We're glad the changes in 1.13b are being well received. We don't think we've hit every issue obviously, there are still quite a few, as well as feature requests, etc. that we hope to address in future patches.

But, 1.13b won't be the final version of this patch. Work is already in progress and near completion on a 1.13c that addresses a few additional issues. This new version will require new patches to be generated and tested, but it won't be making its way to the PTR as we don't feel the changes warrant it.

We plan to give a one week warning before a Diablo II ladder reset, which will coincide with the release of 1.13. You're not likely to hear any updates on release schedule before that one week warning.

Уже 1.13ц :uglystupid:
Banned
Posts: 6,165
Joined: Oct 26 2008
Gold: 97.00
Mar 4 2010 06:15pm
Quote (Alex_H @ 5 Mar 2010 02:08)
Уже 1.13ц :uglystupid:


пи**ато,чё,видно,что взялись так взялись за этот патч.
Member
Posts: 10,262
Joined: Jul 22 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Mar 5 2010 06:56am
Apocalypticus дарова )) родной d2jsp =))
думаю порубаю в д2 как выйдет антидюп патч, и надеюсь тппк пофиксят, что-бы полностью наслодится игрой
Member
Posts: 14,357
Joined: Mar 17 2007
Gold: 1,648.00
Warn: 10%
Mar 6 2010 12:43pm
АААА, близы, срочно ресет надо прям щас. У меня чё то щас желание появилось погонять в д2. А то боюсь до завтра пропадёт опять :D

This post was edited by Apocalypticus on Mar 6 2010 12:44pm
Go Back To Русский Topic List
Prev1105106107108109115Next
Add Reply New Topic New Poll