d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Русский > Gz =d
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,281
Joined: Feb 11 2007
Gold: 0.37
Oct 5 2010 02:43pm
hueta
Member
Posts: 17,338
Joined: Oct 3 2006
Gold: 82,640.00
Oct 5 2010 04:34pm
средненько. у нас лучше:
(целая стена возле универа)





This post was edited by AjaxVS on Oct 5 2010 04:35pm
Member
Posts: 7,202
Joined: Feb 3 2003
Gold: 82.35
Oct 5 2010 10:48pm
Quote (AjaxVS @ 6 Oct 2010 01:34)
средненько. у нас лучше:
(целая стена возле универа)

http://www.donjetsk.com/uploads/1236114657_graffiti-u-donbass-areny1.jpg

http://dic.academic.ru/pictures/wiki/files/68/Donetsk_grafitti_02.jpg


вторая +
Member
Posts: 1,016
Joined: Jun 17 2010
Gold: 1.70
Oct 5 2010 11:54pm
yeee i run new york epte
Go Back To Русский Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll