d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Русский > Finland > Russia
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,553
Joined: Aug 6 2007
Gold: 7.66
Warn: 100%
Feb 12 2010 11:25am
Quote (PMS @ Feb 12 2010 05:09pm)
VOUCH


MOI
Member
Posts: 16,865
Joined: Feb 12 2007
Gold: 20.00
Warn: 10%
Feb 12 2010 11:29am
Quote (valerij @ Feb 12 2010 08:24pm)
да не, в немецких книжках правду пишут


какбэ в германии эсэсовцы парадов не устраивают
Member
Posts: 17,338
Joined: Oct 3 2006
Gold: 82,640.00
Feb 12 2010 11:30am
уже само название топика меня знатно рассмешило :rofl:
Member
Posts: 2,553
Joined: Aug 6 2007
Gold: 7.66
Warn: 100%
Feb 12 2010 11:31am
Quote (AjaxVS @ Feb 12 2010 05:30pm)
уже само название топика меня знатно рассмешило :rofl:


how the hell you make those letters? :huh:

уже
само
...
Member
Posts: 5,335
Joined: Jun 5 2009
Gold: 2,605.00
Feb 12 2010 11:34am
Quote (valerij @ Feb 12 2010 08:24pm)
да не, в немецких книжках правду пишут


this
Member
Posts: 50,123
Joined: Dec 23 2007
Gold: 1,964.66
Feb 12 2010 11:34am
Quote (LappariRane @ 12 Feb 2010 19:31)
how the hell you make those letters?  :huh:

уже
само
...


ehkä niil on sellanen näppis? meil o a-ö, niikl jtn ж-п
Member
Posts: 2,553
Joined: Aug 6 2007
Gold: 7.66
Warn: 100%
Feb 12 2010 11:36am
Quote (MikkoU @ Feb 12 2010 05:34pm)
ehkä niil on sellanen näppis? meil o a-ö, niikl jtn ж-п


joo mutta nehän pystyy kirjottaan näillä tavallisillakin kirjaimilla?
Member
Posts: 16,865
Joined: Feb 12 2007
Gold: 20.00
Warn: 10%
Feb 12 2010 11:37am
Quote (LappariRane @ Feb 12 2010 08:31pm)
how the hell you make those letters?  :huh:

уже
само
...


Member
Posts: 3,193
Joined: Oct 15 2009
Gold: 2,443.76
Feb 12 2010 11:56am
Quote (RoOme @ 12 Feb 2010 21:37)
http://agitka.net/thumbs/201002/12/b_qyckz10cwasb.jpg


:rofl:
Member
Posts: 9,750
Joined: Feb 6 2006
Gold: 11.00
Feb 12 2010 11:56am
xD
Go Back To Русский Topic List
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll