d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Русский > Доброе утро бля ! > Гы !
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,878
Joined: Aug 29 2006
Gold: 1,512.80
Jun 6 2010 10:26pm
:banana: :banana: :banana: :banana:

И похуй что сегодня понедельник !!!



пазитиффффффффффффффффф

This post was edited by Elensar on Jun 6 2010 10:26pm
Member
Posts: 10,200
Joined: Nov 9 2007
Gold: 32.15
Jun 6 2010 10:29pm
гыгы ?
Member
Posts: 51,537
Joined: Sep 20 2006
Gold: 100.01
Jun 6 2010 10:31pm
охуенно! :banana:
Member
Posts: 432
Joined: Jan 11 2009
Gold: 50.00
Jun 6 2010 10:50pm
ебануться
Member
Posts: 3,193
Joined: Oct 15 2009
Gold: 2,443.76
Jun 6 2010 11:19pm
Quote (Dredster @ 7 Jun 2010 08:50)
ебануться


на отличненько!
Member
Posts: 1,437
Joined: Aug 31 2007
Gold: 1,200.00
Jun 6 2010 11:46pm
доброе доброе!!!!
Member
Posts: 21,183
Joined: Oct 20 2008
Gold: 0.00
Jun 7 2010 12:03am


Хмурое утро бля!

негатииииииффффффффф

This post was edited by EvilTwins on Jun 7 2010 12:04am
Member
Posts: 4,878
Joined: Aug 29 2006
Gold: 1,512.80
Jun 7 2010 12:09am
Quote (EvilTwins @ 7 Jun 2010 08:03)
http://www.youtube.com/watch?v=SyODNsQ5OIE

Хмурое утро бля!

негатииииииффффффффф


aaaaaaaaaa

не негатифффффффффффффф в топике утра !
иди отсюдава !
Member
Posts: 21,183
Joined: Oct 20 2008
Gold: 0.00
Jun 7 2010 12:41am
Quote (Elensar @ Jun 7 2010 09:09am)
aaaaaaaaaa

не негатифффффффффффффф в топике утра !
иди отсюдава !


поздно

я уже тут
Member
Posts: 7,896
Joined: Aug 24 2006
Gold: 6.35
Jun 7 2010 01:20am
Ничего началась неделя - 4 дня выходной ;_)

День добрый .
Go Back To Русский Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll