Quote (otko @ Tue, Jul 24 2007, 06:00pm)
Quote (ghetofu @ Tue, 24 Jul 2007, 18:56)
Quote (otko @ Tue, Jul 24 2007, 05:54pm)
co cakas kazdy sa rad vyvysuje nad druheho

V tomto případě o tobě mam valné mínění. Bud si léčíš nějáky mindrak. Nebo si v realu malý pán.
a co som spravil takeho?
nemyslel jsem to přímo na tebe..Omlouvam se...je to prostě reakce pro lidi kteří se opravdu rádi vyvyšují...