d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Agresivita Na Jsp A Battl.netu > check it
1237Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 24 2007 11:38am
Chtěl bych reagovat na agresivitu některých lidí tady na jsp a battle.netu...Moc dobře vím že lidi jsou různí.
Ale nelíbí se mi když se tady někdo naváží do lidi kteří např. udělají špatný topic.
Timto reaguji na muj omylný topic kdy Sebasti hned reagoval negativně.
Chtěl bych se tímto zeptat: Tobě se to nikdy nestalo?
Ale přeci nebudu to vztahovat přímo na tebe, je to více lidí.
Demokratická společnost je založená na toleranci, tak proč se lidi i když se třeba neznají netolerují?
Je to tak težké? Co ti uděla napsat : Jsi oslik ale nic se něděje...Misto negativní a provokující reakce.
Jestli tohle někdo považuje za zbytečný topic tak mi vlezte na zada.
Member
Posts: 1,342
Joined: Jun 15 2007
Gold: 55.60
Jul 24 2007 11:40am
GIEF FG OR ME SHOOT YOU !
rifle.gif rifle.gif rifle.gif rifle.gif rifle.gif
______________

ale jinak souhlasim stebou obcas je to extrem

PS: dem kravy ?
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 24 2007 11:52am
na bnetu sem si ani nevšiml, ale na jsp je to docela zřejmý..
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jul 24 2007 11:54am
co cakas kazdy sa rad vyvysuje nad druheho smile.gif
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Jul 24 2007 11:55am
konecne po dlouhe dobe dobry topic na cze / svk foru
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 24 2007 11:56am
Quote (otko @ Tue, Jul 24 2007, 05:54pm)
co cakas kazdy sa rad vyvysuje nad druheho smile.gif


V tomto případě o tobě mam valné mínění. Bud si léčíš nějáky mindrak. Nebo si v realu malý pán.
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 24 2007 11:58am
agresivita na bn je obrovska ^^ teda u me wink.gif
a to hlavne po banu happy.gif

This post was edited by Karbec on Jul 24 2007 11:59am
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jul 24 2007 12:00pm
Quote (ghetofu @ Tue, 24 Jul 2007, 18:56)
Quote (otko @ Tue, Jul 24 2007, 05:54pm)
co cakas kazdy sa rad vyvysuje nad druheho smile.gif


V tomto případě o tobě mam valné mínění. Bud si léčíš nějáky mindrak. Nebo si v realu malý pán.


a co som spravil takeho?
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 24 2007 12:01pm
Quote (otko @ Tue, Jul 24 2007, 06:00pm)
Quote (ghetofu @ Tue, 24 Jul 2007, 18:56)
Quote (otko @ Tue, Jul 24 2007, 05:54pm)
co cakas kazdy sa rad vyvysuje nad druheho smile.gif


V tomto případě o tobě mam valné mínění. Bud si léčíš nějáky mindrak. Nebo si v realu malý pán.


a co som spravil takeho?


nemyslel jsem to přímo na tebe..Omlouvam se...je to prostě reakce pro lidi kteří se opravdu rádi vyvyšují...
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 24 2007 12:02pm
nenazýval bych to agresivitou, agresivitou bych nazýval kdybych rozmlátil monitor po tom co jsi přečtu že mě někdo nadával biggrin.gif

a vůbec ty hádky na jsp = battle for more posts ....kdyby chtěli vyřeší si to po pmkách ....


ale Erik má pravdu ... konečně po dlouhé době topic co má smysl

This post was edited by FF-speed on Jul 24 2007 12:03pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
1237Next
Closed New Topic New Poll