d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lineage2 > ta hra si zaslouzi vlastni tema
12325Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,084
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Jul 21 2007 04:12pm
This post was automatically split from this topic: http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=6102130&f=264

Video nemam, ale aspon par screenu z dnesniho CS, kdy moje ally branila hrad Gludio... ubranili jsme :>





Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jul 21 2007 04:36pm
gz vypada zaujimavo biggrin.gif

to co je na prvom obrazku daky siege stroj ? biggrin.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 21 2007 05:02pm
Quote (otko @ Sat, Jul 21 2007, 11:36pm)
gz vypada zaujimavo biggrin.gif

to co je na prvom obrazku daky siege stroj ? biggrin.gif



vypadá to na Wild Hog cannon biggrin.gif
Member
Posts: 6,530
Joined: Apr 15 2005
Gold: 109,229.00
Jul 21 2007 05:43pm
nedobyli jsme ale byla rit smile.gif
skoda ze zitra nejdete dobyvat, me se ty cs hrozne libi smile.gif
Member
Posts: 7,084
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Jul 22 2007 05:16am
Quote (Kutler @ Sun, Jul 22 2007, 05:43am)
nedobyli jsme ale byla rit smile.gif
skoda ze zitra nejdete dobyvat, me se ty cs hrozne libi smile.gif


No jo... ty chodis na CS protoze te to bavi a mas volno, ja chodim protoze musim a uz me to zacina stvat, ze mam volno skoro jen kazdy druhy vikend. Tak okolo tech 20CS mi to zacalo lezt na nervy a beru to uz jen jako povinnost, sice je tam zabava, ale o vikendu se daji delat i prejemnejsi veci nez hrani l2 a v mem pripade jeste vest, krotit, kricet, organizovat u tech 100+- hracu ktere mam na party channelu.
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jul 22 2007 08:03am
Quote (thebiss @ Sun, Jul 22 2007, 12:16pm)
Quote (Kutler @ Sun, Jul 22 2007, 05:43am)
nedobyli jsme ale byla rit smile.gif
skoda ze zitra nejdete dobyvat, me se ty cs hrozne libi smile.gif


No jo... ty chodis na CS protoze te to bavi a mas volno, ja chodim protoze musim a uz me to zacina stvat, ze mam volno skoro jen kazdy druhy vikend. Tak okolo tech 20CS mi to zacalo lezt na nervy a beru to uz jen jako povinnost, sice je tam zabava, ale o vikendu se daji delat i prejemnejsi veci nez hrani l2 a v mem pripade jeste vest, krotit, kricet, organizovat u tech 100+- hracu ktere mam na party channelu.


tak s tim sekni a mas po starostech smile.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jul 22 2007 02:42pm
Quote (thebiss @ Sat, 21 Jul 2007, 23:12)
Video nemam, ale aspon par screenu z dnesniho CS, kdy moje ally branila hrad Gludio... ubranili jsme :>


no tak kamarat mi poslal aj zabery z druhej strany biggrin.gif





rofl.gif
Member
Posts: 2,172
Joined: Mar 14 2006
Gold: 0.11
Aug 10 2007 05:43am

just bump smile.gif + spatne detaily smile.gif

update:
sorc 60
SE 48 xD

dieoncommand 60(aFk)
doobik 57(tiez dakde v ...)
a potom otko smile.gif

This post was edited by KrazyKow on Aug 10 2007 05:44am
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Aug 12 2007 01:27pm
vypada to jako matlanice ^^ .. ale asi to skusim zase se mi sekl bn .. bier.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 12 2007 02:06pm
Quote (vanys @ Sun, 12 Aug 2007, 21:27)
vypada to jako matlanice ^^ .. ale asi to skusim zase se mi sekl bn .. bier.gif


OLOL NOOB biggrin.gif
tobe se to seka porad wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
12325Next
Closed New Topic New Poll