Quote (ghetofu @ Mon, Jul 23 2007, 05:56pm)
Quote (Sebasti @ Mon, Jul 23 2007, 05:54pm)
Quote (ghetofu @ Mon, Jul 23 2007, 09:02am)
jsem pica....sorry...wrong topic
+1

taky te mam rad...demence FOREVER.
ježiš se neurážej.... Jsou i horší spojení než "+1"...