☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Warn A Zrada
1
2
3
5
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1074
Replies: 40
Track Topic
under_war
Member
Posts: 264
Joined: Oct 26 2006
Gold
:
88.00
#1
Jul 21 2007 08:07am
Lidi je mi líto že už si s váma nezahraju , a to vše jenom díky člověku kterej se mnou byl kámošem půl roku
měl přístup na moje účty ja na jeho stačilo aby mi prasklo cd od diabla a nemohl sem 2 tejdny hrat ( problem sem vyřešil )
on svym bystry mozkem usoudil ze uz z dia skoncim tak zmenil vsechny pass..... kdys sem mu psal furt na icq co se deje
tak delal blbyho ( to byla doba kdy už mi dia běhalo )
po krátký době mi docvaklo že to musí bejt on diky tomu co mi napsal.....
kdys sem si to srovnal tak sem se domáhal svích práv a on ze sebe delal chudinku jakej mel hlad po mejch vecech
po tom co sem mu daval 2 hodiny terapii.. ( nepouzil sem na nej ani jedno sprosty slovo ) tak ani to nepomohlo....
ten chudak nema sebeuctu ani selskej rozum.......
ucty ktery mi ukradl = *undervar2 *undervar3 - na tedlech uctech byly rozmisteny opravdu i tuctovy veci.. - celkova hodnota účtů 10-12k fgs
ACC CLOVEKA KTEREJ TO UDELAL JE *ov3rlord
nemuzu rikat "lidi davejte si na nej bacha" spis mně nejvíc mrzí jaký lidi sou mezi námi... !
FF-speed
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold
:
27,084.00
#2
Jul 21 2007 08:10am
Quote (under_war @ Sat, 21 Jul 2007, 14:07)
Lidi je mi líto že už si s váma nezahraju , a to vše jenom díky člověku kterej se mnou byl kámošem půl roku
měl přístup na moje účty ja na jeho stačilo aby mi prasklo cd od diabla a nemohl sem 2 tejdny hrat ( problem sem vyřešil )
on svym bystry mozkem usoudil ze uz z dia skoncim tak zmenil vsechny pass..... kdys sem mu psal furt na icq co se deje
tak delal blbyho ( to byla doba kdy už mi dia běhalo )
po krátký době mi docvaklo že to musí bejt on diky tomu co mi napsal.....
kdys sem si to srovnal tak sem se domáhal svích práv a on ze sebe delal chudinku jakej mel hlad po mejch vecech
po tom co sem mu daval 2 hodiny terapii.. ( nepouzil sem na nej ani jedno sprosty slovo ) tak ani to nepomohlo....
ten chudak nema sebeuctu ani selskej rozum.......
ucty ktery mi ukradl = *undervar2 *undervar3 - na tedlech uctech byly rozmisteny opravdu i tuctovy veci.. - celkova hodnota účtů 10-12k fgs
ACC CLOVEKA KTEREJ TO UDELAL JE *ov3rlord
nemuzu rikat "lidi davejte si na nej bacha" spis mně nejvíc mrzí jaký lidi sou mezi námi... !
njn nejsi první ani poslední komu se tuto stalo ... anyway sry for u
Esantin
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold
:
646.00
#3
Jul 21 2007 08:20am
under_war
Member
Posts: 264
Joined: Oct 26 2006
Gold
:
88.00
#4
Jul 21 2007 10:52am
*undervar3 a *undervar4 - přepsal sem se
kdo navrhne nejvic pomstu dostane 98fgs ( vim pomsta nic neřeší ) , ale co
otko
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
0.00
#5
Jul 21 2007 10:54am
Quote (under_war @ Sat, 21 Jul 2007, 17:52)
*undervar3 a *undervar4 - přepsal sem se
kdo navrhne nejvic pomstu dostane 98fgs ( vim pomsta nic neřeší ) , ale co
kona po castiach na ranajky do postele
mortwatcher
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold
:
36,570.00
#6
Jul 21 2007 11:01am
Quote (Esantin @ Sat, Jul 21 2007, 02:20pm)
e: neveřte nikomu , zvlášť na bn kde ty lidi znáte jen přes net
This post was edited by mortwatcher on Jul 21 2007 11:02am
Skeletoff
Member
Posts: 1,536
Joined: Feb 17 2006
Gold
:
950.76
#7
Jul 21 2007 11:40am
nechcem srat ale passy sa nedavaju nikomu, ani matke
"nemuzu rikat "lidi davejte si na nej bacha" spis mně nejvíc mrzí jaký lidi sou mezi námi... !"
ale dobre robis ze pises, viac ludi prehodnoti svoje postoje k tymto veciam a mozno sa zabrani nejakej kradezi
inac toho kona to mas z krstneho otka?
Karbec
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold
:
717.50
#8
Jul 21 2007 11:54am
rofl tak dej normalne password recovery .. jestli tam je veci za 12 k fg tak s tim nestih nikdy nic udelat.
fifky-OVA
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#9
Jul 21 2007 11:58am
ty voe ja ho znam
mam ho ve fl
jmenuje se Jarda
e: aha rofl sry
ja myslel ze te undervar okradl
e2: tj zly mno
This post was edited by fifky-OVA on Jul 21 2007 12:00pm
undead_lord
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold
:
143,390.88
#10
Jul 21 2007 01:18pm
jestli budes chtit hrat nl, mas u me support
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
1
2
3
5
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact