Quote (Lua @ Fri, Jul 20 2007, 10:32pm)
no můj sen je zase mage prostě pvp ale na pvp nemam páč nemám fgs
jedno mě napadá hight donate ale to nikdo neudělá takže need rady na čem se dá vydělat asi nejlípa relativně rychle?
řekněme že doufam budu mit vic jak 200fg a ted nevim co... help prosím
tohle se tu opakuje poněkolikáté ... pořád je to to samé ale ...
1) vysedáváním na chatu nic nevyděláš (ani na brigádě ani jinak)
2) pvp chceš hrát kde? na L nebo NL ?
- na L je teď vše drahé(pvp itemy) ,ale zase se tam dá slušně vydělat i mefováním xd
3) řešení tu již lidi nastínily
-pokud neceš investovat real money musíš si na to "vydělat jinak "
hm na čem se dá vydělat ?
osobně doporučuji craftění (na amulety je třeba optimálně lvl 92+) a hledání socketed věcí s javou cow hell
ale nejdůležitější je pro tebe bod 1 !!! bez toho se nehneš dál
tywe sem se nějak rozepsal ač to většinou moc nedělám
asi jsem samaritán ... tož gl :-)