d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Nechci Se Tak Jednoduše Vzdát Svého Snu > potřebuju rady typy triky
1236Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jul 20 2007 04:32pm
no můj sen je zase mage prostě pvp ale na pvp nemam páč nemám fgs
jedno mě napadá hight donate ale to nikdo neudělá takže need rady na čem se dá vydělat asi nejlípa relativně rychle?
řekněme že doufam budu mit vic jak 200fg a ted nevim co... help prosím
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 20 2007 05:15pm
Hele Luo mam pro tebe relativne rychle a jednoduche reseni. Kup si fgs za real money jestli ti to stoji za to.
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Jul 20 2007 05:56pm
si pockej az budou ceny levne ted je to drahe^^
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Jul 21 2007 12:45am
nebo si udělej soso na lvl80 a chod po bossech dokud ti neco nepadne, ted prodas skoro kazdy crap...
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 21 2007 04:15am
buy fgs for rl money
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jul 21 2007 04:25am
hh nikdy
tak to du hrat asi wowy xd

This post was edited by Lua on Jul 21 2007 04:29am
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 21 2007 04:31am
bez na den na brigadu..vydelas si 5-tikilo a za to dostanes urcite vic fg nez kdyz budes sedet tyden u diabla a mfit..
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Jul 21 2007 04:58am
Quote (Lua @ Fri, Jul 20 2007, 10:32pm)
no můj sen je zase mage prostě pvp ale na pvp nemam páč nemám fgs
jedno mě napadá hight donate ale to nikdo neudělá takže need rady na čem se dá vydělat asi nejlípa relativně rychle?
řekněme že doufam budu mit vic jak 200fg a ted nevim co... help prosím


tohle se tu opakuje poněkolikáté ... pořád je to to samé ale ...

1) vysedáváním na chatu nic nevyděláš (ani na brigádě ani jinak)

2) pvp chceš hrát kde? na L nebo NL ?

- na L je teď vše drahé(pvp itemy) ,ale zase se tam dá slušně vydělat i mefováním xd

3) řešení tu již lidi nastínily

-pokud neceš investovat real money musíš si na to "vydělat jinak "

hm na čem se dá vydělat ?
osobně doporučuji craftění (na amulety je třeba optimálně lvl 92+) a hledání socketed věcí s javou cow hell

ale nejdůležitější je pro tebe bod 1 !!! bez toho se nehneš dál
tywe sem se nějak rozepsal ač to většinou moc nedělám
asi jsem samaritán ... tož gl :-)
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 21 2007 05:48am
1. MF, ale je to dost na hovno, jde hodně o Luck. Lokace jako andy, pit, count, meph, summ, meph, dia, pindle, nihl, baal, záleží jakej máš char. Jsem vždycky mfoval ve sám baalruny a nikdy mi nic nepadlo. Tenhle ladder to chci zkusit baalruny se čtyřma charama.

2. Udělal jsem si gf babu, ale nemam ho moc ozkoušenýho, potřebuju ještě itemy na merce.

3. Možnost si koupit fg za real money, ale to mi přijde dost blbý. Podle mě to kazí požitek ze hry. Když si někde vydělám real money, tak je utratim někde jinde..

4. Rushování mul, se mi osvědčilo docela dost, ať s baal q nebo classic rushe. Je to hlavně jistý a efektivní.

5. Hledání DC přes ip.

6. Dělání UT.

7. Potom jsou tu prostředky jako bots.

8. Dupování biggrin.gif

9. GIEB PHREE

This post was edited by Esantin on Jul 21 2007 05:51am
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jul 21 2007 05:54am
scamm your friends.
Go Back To České a Slovenské Topic List
1236Next
Add Reply New Topic New Poll