Quote (FF-speed @ Wed, Jul 18 2007, 12:31pm)
Končím s D2, nevím na jak dlouho .....
Ale určitě ste o mě neslyšeli naposledy
Na většinu z vás mám icq či tak
A navíc se sem na vás občas přijdu podívat ( musím si tu dospamovat aspoň 2k posts
)
For Hcl Players :
Do not rip anywhere
And never forget to turn Metal on when u are playing 
For Scl players :
Go play Hcl u naps !
And also do not forget to turn metal on ^^
Good luck to all of you !!!!
Goodbye my lovers , Goodbye my friends ,
You have been the one ! You have been the ones for me !lcheck it
http://www.youtube.com/watch?v=Ln8Sj_BDUrs
check itkurva kde to jsme zachvilku si začnete davat topici typu du na wc///// sem na wc mam notase//// přišel sem z wc/// sedám si na židl
fakt aby to tady lockly každej si dělá co chce
jinak pa ~^~
This post was edited by Lua on Jul 18 2007 09:12am