d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Mějte Se Tu ! > info uvnitř
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 18 2007 06:31am

Končím s D2, nevím na jak dlouho .....
Ale určitě ste o mě neslyšeli naposledy
Na většinu z vás mám icq či tak
A navíc se sem na vás občas přijdu podívat ( musím si tu dospamovat aspoň 2k posts smile.gif )

For Hcl Players :
Do not rip anywhere
And never forget to turn Metal on when u are playing smile.gif

For Scl players :
Go play Hcl u naps !
And also do not forget to turn metal on ^^

Good luck to all of you !!!!

Goodbye my lovers , Goodbye my friends ,
You have been the one ! You have been the ones for me !l


check it icon_pointr.gif http://www.youtube.com/watch?v=Ln8Sj_BDUrs icon_pointl.gif check it


This post was edited by FF-speed on Jul 18 2007 06:32am
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 140,990.88
Jul 18 2007 06:33am
tvoje fg konto nam bude chybet sad.gif

rest in peace
die in hell mate
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 18 2007 07:15am
doufám, že se tu ještě uvidíme. GL smile.gif
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jul 18 2007 07:21am
Quote (FF-speed @ Wed, 18 Jul 2007, 13:31)

Končím s D2, nevím na jak dlouho .....
Ale určitě ste o mě neslyšeli naposledy
Na většinu z vás mám icq či tak
A navíc se sem na vás občas přijdu podívat ( musím si tu dospamovat aspoň 2k posts smile.gif )

For Hcl Players :
Do not rip anywhere
And never forget to turn Metal on when u are playing smile.gif

For Scl players :
Go play Hcl u naps !
And also do not forget to turn metal on ^^

Good luck to all of you !!!!

Goodbye my lovers , Goodbye my friends ,
You have been the one ! You have been the ones for me !l


check it icon_pointr.gif http://www.youtube.com/watch?v=Ln8Sj_BDUrs icon_pointl.gif check it

KECY za měsíc je tu zpět biggrin.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jul 18 2007 07:27am
za tyzden biggrin.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 18 2007 07:29am
mej se hand.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jul 18 2007 08:01am
Quote (otko @ Wed, Jul 18 2007, 01:27pm)
za tyzden biggrin.gif


děleno sedmi smile.gif
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 18 2007 08:23am
Pustim si hip-hop..samozrejme wink.gif.....
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 18 2007 08:33am
Quote (palec @ Wed, 18 Jul 2007, 14:23)
Pustim si hip-hop..samozrejme wink.gif.....


zklamal si mě ...
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jul 18 2007 09:03am
Quote (FF-speed @ Wed, Jul 18 2007, 12:31pm)

Končím s D2, nevím na jak dlouho .....
Ale určitě ste o mě neslyšeli naposledy
Na většinu z vás mám icq či tak
A navíc se sem na vás občas přijdu podívat ( musím si tu dospamovat aspoň 2k posts smile.gif )

For Hcl Players :
Do not rip anywhere
And never forget to turn Metal on when u are playing smile.gif

For Scl players :
Go play Hcl u naps !
And also do not forget to turn metal on ^^

Good luck to all of you !!!!

Goodbye my lovers , Goodbye my friends ,
You have been the one ! You have been the ones for me !l


check it icon_pointr.gif http://www.youtube.com/watch?v=Ln8Sj_BDUrs icon_pointl.gif check it


kurva kde to jsme zachvilku si začnete davat topici typu du na wc///// sem na wc mam notase//// přišel sem z wc/// sedám si na židl
fakt aby to tady lockly každej si dělá co chce
jinak pa ~^~


This post was edited by Lua on Jul 18 2007 09:12am
Go Back To České a Slovenské Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll