Quote (palec @ Tue, 17 Jul 2007, 19:33)
hledal jsem moznost : Teply topic
nenasel jsem

repost

Quote (Sobcz @ Tue, 17 Jul 2007, 19:28)
Quote (otko @ Tue, Jul 17 2007, 06:58pm)
Quote (Karbec @ Tue, 17 Jul 2007, 18:55)
BRRUTaLNI VEDRO

ESTE ZE JEDU NA DOVOLENOU NA SLOVENSKO

no ak nejdes do hor necakaj ochladenie

zlaty Norsko kam zejtra razim .. ^^
aj ja stu