d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Bann Otazka
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jul 17 2007 08:00am
kdyz bych dostal nahodou ban na uswest za mh muzu v klidku jit zase back na eu? hned po tom?
ja si myslim ze se to vztahuje jen na urcitej realm ne?
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jul 17 2007 08:16am
Quote (Lua @ Tue, 17 Jul 2007, 16:00)
kdyz bych dostal nahodou ban na uswest za mh muzu v klidku jit zase back na eu? hned po tom?
ja si myslim ze se to vztahuje jen na urcitej realm ne?


cd key ban ne, ten je vsude... aspon to tak bylo u mojeho znameho
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 17 2007 09:30am
Quote (MrReaper @ Tue, 17 Jul 2007, 14:16)
Quote (Lua @ Tue, 17 Jul 2007, 16:00)
kdyz bych dostal nahodou ban na uswest za mh muzu v klidku jit zase back na eu? hned po tom?
ja si myslim ze se to vztahuje jen na urcitej realm ne?


cd key ban ne, ten je vsude... aspon to tak bylo u mojeho znameho


jop je to tak, žádný realm ti nepůjde ... leda že bys měl třeba týdení ban na daný reaalm ... ale už nevím za co se dával
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jul 17 2007 10:56am
kurvik xd
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jul 17 2007 04:09pm
use brain before ask dumb question... smile.gif NEZNALOST NEOMLOUVA!

jen tak sem si dal plus jedna, se strasne nudim, asi pudu spat je dost hodin.
Member
Posts: 1,828
Joined: Nov 7 2006
Gold: 0.00
Jul 17 2007 05:11pm
kamos dostal zda se za mh 14denni ban ipcka, nepustilo ho to na battl zadnej.. ted uz zda se ok..
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jul 17 2007 05:13pm
Quote (vine @ Tue, Jul 17 2007, 11:11pm)
kamos dostal zda se za mh 14denni ban ipcka, nepustilo ho to na battl zadnej.. ted uz zda se ok..


dal bych mu ho naporad.
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Jul 17 2007 05:22pm
Quote (Sentinel4 @ Wed, 18 Jul 2007, 01:13)
Quote (vine @ Tue, Jul 17 2007, 11:11pm)
kamos dostal zda se za mh 14denni ban ipcka, nepustilo ho to na battl zadnej.. ted uz zda se ok..


dal bych mu ho naporad.


a spouste lidem tady na jsp taky
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 18 2007 02:51am
Už více jak dva roky mam ban na 6 cd-keyu smile.gif a už ani nedoufam že se s němi ještě schledám. A ze všechno může MH!
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jul 18 2007 09:05am
Quote (ghetofu @ Wed, Jul 18 2007, 08:51am)
Už více jak dva roky mam ban na 6 cd-keyu smile.gif a už ani nedoufam že se s němi ještě schledám. A ze všechno může MH!


hehe tjako taky na všech realmech?

This post was edited by Lua on Jul 18 2007 09:05am
Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll