d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Ogame.. > uz to tu parkrat sice bylo, ale..
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jul 17 2007 05:56am
Prece jen mi to stoji, abych udelal diky tomu new topic, jak jiz vite, pokud jste se na to divali, tak se jedna o webovku

Zrovna vcera spustili cesky vesmir 1 takze honem vsichni gogo smile.gif at jste aspon v top 100 ;]

www.ogame.cz
Member
Posts: 14,053
Joined: Jan 27 2007
Gold: 5,504.00
Jul 17 2007 06:06am
ja som hral na org, ale potom som prestal... nic moc
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jul 17 2007 06:06am
všichni gogo biggrin.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 17 2007 06:35am
tož jsem začal
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Jul 18 2007 02:44pm
O co jde, co je účel? Co je cíl? Proč to mám dělat? Žiju stále v Matrixu? Oo
Member
Posts: 3,803
Joined: Apr 20 2005
Gold: 33.48
Jul 22 2007 02:36pm
toz bump ;-)

take vsechny Vas vrele zvu na cerstve otevrenou ceskou OGame (ogame.cz).
Jde o super realtime vesmirnou strategickou webovou hru. Zaregistrovat do hry se da na ogame.cz, nejake informace se daji nalezt na board.ogame.cz, ale protoze tam toho neni jeste mnoho prelozeneho a vy jste vsichni anglictiny dobre znali, tak zkuste guides a faq na ogame.org
Tesim se na Vas,
macros

- Vas budouci GA ;-)

p.s.> pri registraci na ogame je 1:1kk sance na susenku zdarma! biggrin.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 22 2007 02:40pm
zejtra bude kolonizační loď biggrin.gif
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Jul 27 2007 03:08am
cim muzu pobrat ten bordel kovu a krystalu co se mi vali na obezny draze?
Member
Posts: 7,085
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Jul 27 2007 08:30am
No nvm... toho 17. jsem to zkusil, od te doby buduji jak nejaky strateg, ale ani nevim o cem ta hra vlastne je. Mam nejakou letku, nejaky transport, nejaky satelit, nejakou obranu... ale fakt nvm k cemu tj dobre, zatim jsem zadny kontakt nenavazal. S nicim a nikym.
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Jul 27 2007 09:08am
škoda že tahle patří k těm "zaplať a máš výhody"...
je to trapas sad.gif (jako to, že pokud chceš mít v něčem lepší třeba produkci, tak musíš platit)

This post was edited by Sebasti on Jul 27 2007 09:08am
Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll