toz bump ;-)
take vsechny Vas vrele zvu na cerstve otevrenou ceskou OGame (ogame.cz).
Jde o super realtime vesmirnou strategickou webovou hru. Zaregistrovat do hry se da na ogame.cz, nejake informace se daji nalezt na board.ogame.cz, ale protoze tam toho neni jeste mnoho prelozeneho a vy jste vsichni anglictiny dobre znali, tak zkuste guides a faq na ogame.org
Tesim se na Vas,
macros
- Vas budouci GA ;-)
p.s.> pri registraci na ogame je 1:1kk sance na susenku zdarma!