Quote (fifky-OVA @ Sat, 14 Jul 2007, 19:25)
Quote (Nipik @ Sat, Jul 14 2007, 05:24pm)
Bacha na Windows je to strasnej podelavac takze s nim netradete a hlavne se s nim nezkamosze jako sem to udelal ja sem myslel ze je kamos tak sem mu dal pass a kdys sem zpozoroval ze me chce podelat tak sem zmenil kod a zacal rozhlesovat ze kradu a to neni pravda!!! tak jenom abyste vedely

hmm dik on ma aji jsp acc?
myslim ze ma asi 4 .. a znam ho trochu .. rek kamosoj ze koupi jeho acc za kč .. a zkousel ho podvest..