Quote (fifky-OVA @ Sat, Jul 14 2007, 10:52am)
Quote (Esantin @ Sat, Jul 14 2007, 10:48am)
Quote (fifky-OVA @ Sat, Jul 14 2007, 10:33am)
Ja se vzdycky snazim psat to co je v topicu potreba.. vim nekdy mi to nevyjde ale porad se snazim udelat cze / svk forum lepsim mistem k ziti a mistem kde se lide budou vzdy vracet s usmevem

ale bohuzel to holt nejde uskutecnit s jistymi nejmenovanymi lidmi.
Coz znamena gieb mediatro tag

k čemu mediator tag ? -.-
Abych to tu vsechno krasne hlidal

mediator tag je v tomhle připadě naprd, ro potřebuješ být mod