d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Proč Se Nidky Nedovedeme Držet Témata Topicu ? > ???
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 14 2007 04:12am
??? smile.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 14 2007 04:16am
protože tu neni žádnej českej mod, kterej by tu udržoval pořádek..
celý cze & svk forum je jeden velkej spam. příkladem je topic gratulujeme biggrin.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 14 2007 04:18am
Quote (Esantin @ Sat, 14 Jul 2007, 10:16)
protože tu neni žádnej českej mod, kterej by tu udržoval pořádek..
celý cze & svk forum je jeden velkej spam. příkladem je topic gratulujeme biggrin.gif


jo no to je dokonalý topic biggrin.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jul 14 2007 04:21am
to teda jo biggrin.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 14 2007 04:33am
Ja se vzdycky snazim psat to co je v topicu potreba.. vim nekdy mi to nevyjde ale porad se snazim udelat cze / svk forum lepsim mistem k ziti a mistem kde se lide budou vzdy vracet s usmevem smile.gif ale bohuzel to holt nejde uskutecnit s jistymi nejmenovanymi lidmi.

Coz znamena gieb mediatro tag wink.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jul 14 2007 04:35am
Quote (fifky-OVA @ Sat, Jul 14 2007, 10:33am)
Ja se vzdycky snazim psat to co je v topicu potreba.. vim nekdy mi to nevyjde ale porad se snazim udelat cze / svk forum lepsim mistem k ziti a mistem kde se lide budou vzdy vracet s usmevem smile.gif ale bohuzel to holt nejde uskutecnit s jistymi nejmenovanymi lidmi.

Coz znamena gieb mediatro tag wink.gif


peace smile.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 14 2007 04:48am
Quote (fifky-OVA @ Sat, Jul 14 2007, 10:33am)
Ja se vzdycky snazim psat to co je v topicu potreba.. vim nekdy mi to nevyjde ale porad se snazim udelat cze / svk forum lepsim mistem k ziti a mistem kde se lide budou vzdy vracet s usmevem smile.gif ale bohuzel to holt nejde uskutecnit s jistymi nejmenovanymi lidmi.

Coz znamena gieb mediatro tag wink.gif


k čemu mediator tag ? -.-
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 14 2007 04:52am
Quote (Esantin @ Sat, Jul 14 2007, 10:48am)
Quote (fifky-OVA @ Sat, Jul 14 2007, 10:33am)
Ja se vzdycky snazim psat to co je v topicu potreba.. vim nekdy mi to nevyjde ale porad se snazim udelat cze / svk forum lepsim mistem k ziti a mistem kde se lide budou vzdy vracet s usmevem smile.gif ale bohuzel to holt nejde uskutecnit s jistymi nejmenovanymi lidmi.

Coz znamena gieb mediatro tag wink.gif


k čemu mediator tag ? -.-


Abych to tu vsechno krasne hlidal smile.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 14 2007 05:03am
Quote (fifky-OVA @ Sat, Jul 14 2007, 10:52am)
Quote (Esantin @ Sat, Jul 14 2007, 10:48am)
Quote (fifky-OVA @ Sat, Jul 14 2007, 10:33am)
Ja se vzdycky snazim psat to co je v topicu potreba.. vim nekdy mi to nevyjde ale porad se snazim udelat cze / svk forum lepsim mistem k ziti a mistem kde se lide budou vzdy vracet s usmevem smile.gif ale bohuzel to holt nejde uskutecnit s jistymi nejmenovanymi lidmi.

Coz znamena gieb mediatro tag wink.gif


k čemu mediator tag ? -.-


Abych to tu vsechno krasne hlidal smile.gif


mediator tag je v tomhle připadě naprd, ro potřebuješ být mod wink.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 14 2007 05:06am
Quote (Esantin @ Sat, Jul 14 2007, 11:03am)
Quote (fifky-OVA @ Sat, Jul 14 2007, 10:52am)
Quote (Esantin @ Sat, Jul 14 2007, 10:48am)
Quote (fifky-OVA @ Sat, Jul 14 2007, 10:33am)
Ja se vzdycky snazim psat to co je v topicu potreba.. vim nekdy mi to nevyjde ale porad se snazim udelat cze / svk forum lepsim mistem k ziti a mistem kde se lide budou vzdy vracet s usmevem smile.gif ale bohuzel to holt nejde uskutecnit s jistymi nejmenovanymi lidmi.

Coz znamena gieb mediatro tag wink.gif


k čemu mediator tag ? -.-


Abych to tu vsechno krasne hlidal smile.gif


mediator tag je v tomhle připadě naprd, ro potřebuješ být mod wink.gif


aha to jsem nevedel.. biggrin.gif gieb mod than wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll