Quote (Leri @ Fri, 13 Jul 2007, 07:05)
v italii 8DD
Quote (UBU @ Fri, 13 Jul 2007, 07:32)
No, moc tomu nevěřim, když kouknu na ty SCS, tak ten acc neznám a star rozhodně nemá italské (?) diablo. Podle mě k tomu přišel jak slepej k houslim.... Doufám, že to nějak vysvětlí a odlocknou ho.
Haha, už se to vysvětlilo.